Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pfizer mellékhatás?

Snike kérdése:

Pfizer mellékhatás?

Figyelt kérdés

Pár hete megkaptam az első oltásomat, aznap éjjel volt hőemelkedésem, másnap fájt a karom. Úgy tűnt itt kimerültek a mellékhatások..

Viszont amióta beoltottak, elég labilis vagyok mentálisan, úgy értem egyik percről a másikra elromlik a kedvem, elpityeredek, nincs kedvem semmihez. Éjszakánként többet forgolódok, eddig az alvással sosem volt probléma..


Lehetséges, hogy ezek is az oltás tünetei?

Meddig fog tartani ez az állapot? Ősszel kezdődik a suli, nem akarok úgy beállítani, hogy bármelyik percben elsírhatom magam.:(



2021. júl. 6. 14:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Suli? Gyerekként még is minek oltattad be magad? Tudod, hogy ez egy veszélytelen ( a veszély relatív, de gyerekre a korona annyira sem fenyegető, mint az influenza) vírus rád? Azt tudtad, hogy ez egy vészhelyzeti engedéllyel rendelkező vakcina? Tudod, hogy ez mit jelent? Azt, hogy senki sem tudja pontosan milyen hatásai vannak nem csak hosszú, de akár középtávon is. De valójában a rövidtávú hatások is kérdésesek, mert nem lett még kellő alapossággal letesztelve. (vagy is de, rajtad) Különösen vonatkozik ez az új típusú mRNS vakcinákra. Ha mindezekkel tisztában voltál, és mégis beoltottad magad, akkor ne sírj, mert neked nem a vakcinák esetleges mellékhatásaitól kell félned...
2021. júl. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Nekem amit az első bekezdésben mondtál, az rám is igaz volt, meg sok munkatársamra. Ez egy ilyen stantard mellékhatás.


Labilis lettél? Ilyenről még nem hallottam, remélem elmúlik! De az is lehet nem ettől van! Tudod gondolom ha suliba jársz akkor még gyerek vagy, ha az oltást is megkaptad, akkor minimum 12 éves.


Simán lehet, hogy ez csak a kamaszkor! A kamaszoknál előfordul, az ilyen érzelmi labilitás, amit te is írtál!

Kitartás!

2021. júl. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem csak unatkozol és bekèpzeled. Szedd össze magad.
2021. júl. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Ne fogd az oltásra azt, hogy szerinted "labilis" lettél. Ilyen mellékhatás egyáltalán nem fordult elő senkinél a teszteléskor a több, mint 50ezer teszteltnél. Meg egyetlen oltásnak sincs ilyen mellékhatása (se a sárgaláz, se a hepatitis, se más)
2021. júl. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
33%
#1 Aki lepontozta az 1. válaszom, az legyen szíves indokolja meg, hogy miben nem ért egyet és miért pontozott negatívan.
2021. júl. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%

Szia !


Ez nem az oltástól van.


Nekem ugyanezek vannak csak enyhébben,vagy rövid ideig,és engem nem oltottak egyszer sem.


Valami pánik szerű furcsaságok jönnek ki:

Melóhelyen ha gyorsan kell sok melót csinálni.

Autóban amikor sokat kell állni a pirosnál.

Boltban ha sokan vannak a pénztárnál.

Valami váratlan nagy zajra/vagy ismeretlen zajra ijedség.

Ha valami nem sikerül úgy ahogy szeretném.

Ha sokáig egyedül vagyok.

Nem tudom mitől jött elő,néha csak pillanatig tart,de az elején majdnem kiszálltam a kereszteződés közepén a kocsiból annyira rosszul éreztem magam,illetve a boltban is párszor majdnem otthagytam a kosarat,mert nem bírtam várni míg a pénztárnál sorra kerülök.

Viszont ha egy nap már harmadjára vagyok boltban akkor meg nem jön elő,vagy ha sokat kell menni kocsival aznap,akkor már vezetés közben sem jön elő.


Ezt az agy csinálja valamiért,nem fizikai okból jön elő.


Szedjél rendszeresen vitamint,főleg a B vitaminokat,Magnézium,cink,ginseng.


Alváshoz meg próbáld ki a Valerian night-ot.


És az a lényeg,hogy semmilyen apró kis tünetre ne kezdjél el negatív dolgokat képzelődni,vagy pánikolni,hogy mi lesz,mert pont az fog rontani a kedveden/közérzeteden.


Rendszeres jó nagy séta vagy valami edzés is segít..


Vagy barátokkal összejárni,minél többet beszélgetni..

2021. júl. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
59%
Az oltás nem okoz ilyet,ez mástól van.
2021. júl. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Akkor meg tudnátok mondani, hogy mi felé keresgéljek? Eddig világ életemben vidám arc voltam, most meg azon kikészülök, ha lehull egy falevél a fáról..

(Jó ez nyilván nagyon erős példa...㋛︎)

2021. júl. 6. 15:08
 9/12 anonim ***** válasza:
31%
5. én csak az egyik lepontozó vagyok a 10ből, én azért pontoztam le, mert nyilvánvalóan oltásellenes vagy és ezért szidod a kérdezőt, amiért beoltatta magát. A te dolgod, hogy te beoltatod-e magadat, hagyd meg másnak is, hogy eldöntse, hogy beoltatja-e magát és ne kritzáld, hogy miért tette.
2021. júl. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
67%
Egyszerűen agyadra ment a bezártság, mint legtöbb normális embernek. Sokan erre azt mondják hogy poszt-covid ;)
2021. júl. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!