Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Seduxenről (diazepam) kinek...

Seduxenről (diazepam) kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés
Nekem a Xanax úgy tűnik nem igazán válik be, nagyon gyorsan (pár hét alatt) eljutottam a 3*0.5mg-ról a 3*1mg-ra, mivel szinte semmi hatását nem éreztem és úgy gondoltam, hogy bár ez egy régi gyógyszer, de még mindig jobb alternatívája lehetne, mint a rivotril. Antidepresszánst is szedek, amellé kéne, pánikzavar-generalizált szorongás a betegségem, úgyhogy elsősorban a szorongásoldó hatása lenne az, ami miatt még egyelőre pluszban kéne.

2021. júl. 6. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Fura, de xanax nekem se nagyon segített.

Xanax gyorsan lebomlok, rivotril lassabban, de a seduxen viszon nagyon lassan.

Szerintem tegyél egy próbát rivotrillal.

De én a helyedben az orvosra bíznám. Én eredeti gyógyszert tudtam szerezni, mert barátom szexte és az orvosa azt sem vette észre, ha nem havonta hanem hetente megy feliratni.

De hidd el nem jó játszani vele. Nekem csak ártott.


(Azt megjegyzem, hogy én pszichiáterhez jártam és más bajom volt, de annak jó volt, hogy ne pánikoljak...)

2021. júl. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is járok természetesen pszichiáterhez és ő írja ki a gyógyszereimet, vele is egyeztetni fogok erről. A rivotrilt ki nem állhatja, állítása szerint annyira addiktív, hogy ha azt egyszer valaki elkezdi akkor kb. soha nem fog lejönni róla, ezért is gondoltam a seduxenre, hogy majd ezt fogom tőle kérni, ha visszamegyek, csak szeretnék róla tapasztalatokat gyűjteni, hogy egyáltalán érdemes-e?
2021. júl. 6. 20:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Seduxent felírja a háziorvos is,ha kamuzol neki hogy neked csak az használ.
2021. dec. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!