Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen mentális baja lehet...

Milyen mentális baja lehet annak, aki állatok fejét vágja le?

Figyelt kérdés
Hogy lehet egy ember ennyire sérült?
2021. júl. 7. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Humor kategória
2021. júl. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Humor? Érdekes a humorérzéked.
2021. júl. 7. 14:00
 3/6 anonim ***** válasza:
61%

Attól függ, milyen céllal vágja le az állatok fejét, és hogyan.


Ha szórakozásból, akkor valószínűleg szadista, esetleg pszichopata.

Ha viszont úgy általánosságban érted, hogy például egy hentes, akkor valószínűleg semmilyen, és csak túlreagálod a dolgokat. (Vagy vegán vagy :D)


A kontextus fontos, anélkül nehéz megérteni a kérdést. Javaslom fejtsd ki bővebben.

2021. júl. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Brazíliában naponta megesik, hogy egy ember egy másik embertársát szórakozásból megcsonkítja egy macsétával a dzsungelban, sikátorban, vagy ahol épp tetszik neki. Az hogy lehet ennyire sérült?


Ahogy a kettes írta, az indíték a fontos. Ha valaki ezt szórakozásból csinálja, az nyilván nem normális, sérült. De vannak ennél sokkal sérültebb emberek is a világon. Hogy hogyan? Azt külső szemlélőként megmondani szinte lehetetlen, csak tippelni lehet. Ezt látta valahol gyerekkorában, szüleitől ezt tanulta, az agresszió berögződött neki és egyfajta kielégülésnek érezheti, ha ezt az agressziót levezeti. Mint a normális embereknek a szex vagy a maszturbálás, nekik ez a "normális", és meggyőzni nem fogod az ellenkezőjéről. Hogy miért? Mert sérültek.

2021. júl. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm.


Én is gyilkos vagyok, eszek húst.

2021. júl. 7. 14:39
 6/6 A kérdező kommentje:
"Ismertem" egy olyan embert, aki a gazdájának akart fájdalmat okozni azáltal, hogy levágta az állat fejét.:/
2021. júl. 7. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!