Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális, hogy komoly öngyilko...

Normális, hogy komoly öngyilkos gondolataik vannak, ha rosszul alszom?

Figyelt kérdés
Sajnos időnként előfordul, hogy rosszul alszom, ilyen 3-4-5 órát maximum, néha több nap egymás után is. Nem tudom mi okozza, de sokszor már azért nem tudok aludni, mert amiatt idegeskedem, hogy nem tudok aludni. Ilyenkor nap közben emiatt komoly öngyilkossági gondolataim támadnak, sokszor elérzékenyülök, sírhatnékom támad. Ez normális? Nektek is volt már ilyen?

2021. júl. 7. 18:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

Minimum az alvási problémáid miattkeress fel egy szakembert.


De a komoly öngyilkossági gondolatok sem nromálisak,csupán amiatt,hogy rosszul alszol.

2021. júl. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Valami nyomja a lelked, es belefaradtal. Meg kell keresni az okat.

En a melegtol nem tudok mostanaban jot aludni es emiatt feszultebb is vagyok napkozben, de azert az ongyilkossag tavol all tolem.

2021. júl. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De amikor jól alszom, akkor teljesen rendben vagyok, és ilyenekre egyáltalán nem gondolok.
2021. júl. 7. 18:14
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Akkor sem teljesen normális.
2021. júl. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A stresszre gondoltam, hogy amiatt lehet, de korábban is ért azért stressz, és akkor még nem voltak alvászavaraim.
2021. júl. 7. 18:20
 6/11 A kérdező kommentje:
Olvastam egyébként, hogy az alváshiány okozhat depressziót.
2021. júl. 7. 18:21
 7/11 anonim ***** válasza:

Persze,okozhat.

Szerintem első körben az alvás problémádra kéne keresni valami megoldás,mondjuk egy szakembert.Ezzel talán elmulna az időszakos depressziód.

2021. júl. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Van, amikor hónapokig teljesen jól alszom. Ez csak ilyen időszakos alvászavar.
2021. júl. 7. 18:30
 9/11 A kérdező kommentje:
Legtöbbször a vasárnapról hétfőre eső éjszakán nem alszom jól.
2021. júl. 7. 18:32
 10/11 A kérdező kommentje:
Ennek is biztos van valami oka
2021. júl. 7. 18:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!