Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti, akik gyógyszert szedtek...

Ti, akik gyógyszert szedtek szorongás ellen, depresszió ellen, ilyesmik ellen, hogyan oldottátok meg a szexet?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon lecsökkentette a libidómat. Ha magamnak is csinálom, akkor is alig tudok elélvezni sokszor, pedig előtte viszonylag hamar elsültem. Felizgulni sem szoktam olyan szinten, mint korábban. Szóval eléggé letompított.

2021. júl. 7. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Ha férfi vagy, akkor vigyázz. Sok férfi estében teljesen elmegy a libidó sőt kb impotens is lehetsz
2021. júl. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igaz, mégcsak most kezdtem el szedni. Később jobb lesz?
2021. júl. 7. 22:19
 3/8 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok.
2021. júl. 7. 22:19
 4/8 A kérdező kommentje:

#1


Nem hangzik jól.

2021. júl. 7. 22:20
 5/8 anonim ***** válasza:

Keress rá korábbi kérdésre, van itt egy pasi aki kétségbeesetten keres erre megoldást. Eléggé megrémisztett engem is. Uh nem szedtem be


Cbd olaj jobban bevált de kell mellé pszichológiai segítség mert csak elfedi a szorongast

2021. júl. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem 6 honapig volt orgazmuszavarom. 1 vagy 2 honapig nem is tudtam elmenni magamtol sem. Azthittem hogy ez mindig így lesz hál istennek elmúlt ez a kellemetlen mellékhatás.

24/N

2021. júl. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6


Mit szedsz?

2021. júl. 8. 17:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Scippa 20 mg
2021. júl. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!