Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit jelent ha valaki rajzolgat?

Mit jelent ha valaki rajzolgat?

Figyelt kérdés

Amikor beszélgetek telefonon folyton késztetést érzek, ogy firkáljak közben pl. virágot, állatokat, házat stb.

Azt mondják ennek van pszichológiai magyarázata de nem tudom mi. Aki tudja irjon. Köszike


2008. dec. 8. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Azt jelenti, hogy nem tudsz arra koncentrálni, amiben éppen vagy.
2008. dec. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond veled az égvilágon hidd el!Csak egyszerűen nem tudsz nyugodtan megülni! Gondolom rázod a lábad is stb!én is ilyen vagyok mindig piszkálok vmit ha telefonálok nincs ezzel semmi baj!
2008. dec. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy csak egy "rossz" szokás vagy a feszultséget vezeted így le.én mikor iskolába jártam és unatkoztam valamelyik tanár beszédén akkor firkáltam kockákat,vonalakat.
2008. dec. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
telefonálás közben én is ezt csinálom.a lábam is rűzom ha ülök,sztem ez normális:d
2008. dec. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki jobban tud figyelni, ha csinál valamit a kezével. Én is ilyen vagyok, ezek szerint te is.
2009. jan. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a belső feszültség levezetése,tehát pótcselekvés
2009. márc. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem segít koncentrálni ha éppen pl. előadást hallgatok.
2021. okt. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!