Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyógyszerre nem reagáló...

Gyógyszerre nem reagáló szorongás, félelem ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Minden esetben gyógyítható? Hiába az antidepresszáns, a szorongásoldó, antipszichotikus, a félelem egyre erősödik. Létezik olyan pszichiátria ahol emberként bánva gyógyítanak? Bármi tipp?
2021. júl. 9. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen létezik. Jó pszihológushoz kell menned aki megkeresi neked a szorongásod okát. Magánhoz menj sokba kerül de megéri. Férjemet is sikerült oly módon gyógyítani hogy tudja kezelni a félelmét a haláltól. Gyógyszert is szed azért azt sajna elhagynu nem lehet.. de az okot meg kell keresni! Neki konkrétan onnan ered a félelme hogy látta az apját szívinfarktust kapni gyerekkorában. De ezt az orvosnak ki kellett kutatni! Hipnózis alatt is volt a kezelések alatt.
2021. júl. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Szerintem, a szorongás okát vizsgálni kell, mitől félsz!?

Régen féltem az egyedülléttől, ezért sok mindent megengedtem a páromnak, hogy ne legyek egyedül.

Aztán szakítottam vele, jött a pánikroham.

Átgondoltam. Ide hívom, átmenetileg jobb lesz aztán újra kezdődnek a problémák vele!

Tehát, úgy döntöttem, megvárom a pánikroham végét. Szó szerint kimondtam, most megadom magam a pániknak, lefeküdtem, és vártam. 1 hónap alatt 3 rohamom volt, aztán szerettem egyedül lenni.

Ez 10 éve volt!

Sajnos, a közlekedési pánikom megmaradt, erre nem tudok semmilyen tanácsot adni. Itt is próbáltam elfogadni a helyzetet, de nagyon szégyelltem a rosszullétemet az utcán, így nem volt kivárásom benne.

2021. júl. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan hogy egy nap alatt volt vagy 8 rohamom és legalább 20 percesek. Mentem mint a pok a falon. Leis fogytam rendesen. Majd meghaltam annyira féltem de fogalmam sincs igazábol mitől.

Antidepresszánst szedek nemis keveset. Scippabol a maximális adagot. Legalább egy év volt mire tünetmentes lettem. Azthittem sose kapom vissza az életem. De annál sokkal többet is kaptam.

Végre tudom milyen az hogy teljes nyugalom érzése. Eddig csak azt hittem hogy tudom.

2021. júl. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olanzapin se használ? Más tippem nincs sajnos.
2021. júl. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!