Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki évek óta rosszkedvu...

Aki évek óta rosszkedvu antidepresszánsok mellett is az idővel megteszi az öngyilkosságot?

Figyelt kérdés

2021. júl. 9. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van aki igen, van, aki nem. Mindig van kiút, csak meg kell keresni. Ha ebben a helyzetben vagy, akkor ne add fel! Legyél kitartó, mert jobb lesz, ha teszel érte!
2021. júl. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem múlik a depresszió akkor nem jó a gyógyszer vagy a doki,esetleg mindkettő.

Legtöbbször csak a sokadik gyógyszerkombináció szokott igazán hatni.

Nem szabad belenyugodni menni kell és váltani orvost ha ez nem jó.

2021. júl. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
En amiota leteztem a drogot meg alkoholt (10 eve) azota vagyok depresszios. Szedtem mar legalabb 10 fele gyogyszert, voltam orvosnal, kiprobaltunk tucatnyi terapiat, de semmi nem hasznalt. Felkelek 6kor elmegyek dolgozni egy olyan helyre amit ruhellek, szarul is keresek, hazajovok 4kor, este 10ig nyomkodom a telefonom kb ennyi az eletem. A csaladom miatt meg sem fordult a fejemben az ongyilkossag.
2021. júl. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy ez nem sok minden infó.


Az antidepinek önmagában akkor lenne igazán értelme, hogyha a felírása előtt mérnék a neurontranszmitterek szintjét. De ezt nem teszik. Így felírják a gyógyszert és vagy jó lesz vagy nem. Van akinek jó van akinek nem. Van akinek segít ha gyógyszert cserélned..van akinek meg bármit írhatnak fel..nem lesz jobban. Max leszedálni tudják.


A gyógyszerre nem úgy kell gondolni depressziósként, hogy majd az lesz a megváltó és életed végéig szedheted. Nem. Bele kell fektetni energiát. El kell járni terápiára és otthon is foglalkozni önismerettel. Ha ez nincs meg, akkor sosem lesz javulás.

2021. júl. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

" kiprobaltunk tucatnyi terapiat, de semmi nem hasznalt"


Még jó hogy nem használt. Pont utána írod le, hogy miért nem:


"Felkelek 6kor elmegyek dolgozni egy olyan helyre amit ruhellek, szarul is keresek"


Hogy várhatod el, hogy jól legyél akkor ha a hét nagyrészében egy olyan helyen dolgozol amit utálsz?

2021. júl. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez van. 2 eve probalok valtani, de mivel csak egy szar tanari diplomam van, sehova nem vesznek fel dolgozni.
2021. júl. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
egy olyan országban ahol tanárhiány van? Nagyvárosokban is próbáltad?
2021. júl. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!