Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mitől lehet?

Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Egy hónapja Scitilt antidepresszánst szedek pánik rohamra, azóta sokkal jobban érzem magam elmúltak a rohamok,de viszont van amikor van olyan érzésem hogy adott pillanatot csak álmodom vagy ez nem a valóság, vagy hogy belenezek a tükörbe és ez nem is én vagyok. Félek hogy megörulok. Ez a pánik roham tünete meg? Vagy a gyógyszer miatt van?
2021. júl. 11. 20:21
 1/4 anonim válasza:
A legfontosabb nem őrültél meg, próbálj lenyugodni a pánik pánikot szül. Keresd fel bizalommal a kezelőorvosod ő tudni fogja pontosan mi-miért van.
2021. júl. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amíg attól félsz, hogy megőrültél addig biztos, hogy nem őrültél meg, mivel ha megőrültél volna akkor már nem vennéd észre ezeket a tüneteket mivel őrült lennél. Remélem tudtam segíteni. :D

Na de komolyra fordítva az általad említett gyógyszernek lehetnek ilyen mellékhatásai.

2021. júl. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem a pánik roham miatt van ez az egész? Mert a gyogyszeto
2021. júl. 11. 21:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem írtad el a gyógyszered nevét? Mert rákerestem, és ilyen gyógyszer nincs,ahogy elkezdtem begépelni a keresőbe, az Escitilt dobja ki.

Annak a mellékhatásai között nem szerepelnek ilyen tünetek, de a mellékhatások felsorolása után ez áll: "Ha Önnél bármilyen mellékhatás jelentkezik, tájékoztassa

kezelőorvosát, vagy gyógyszerészét. Ez a betegtájékoztatóban fel nem sorolt bármilyen lehetséges mellékhatásra is vonatkozik. A mellékhatásokat közvetlenül a hatóság részére is bejelentheti az V. függelékben található elérhetőségeken keresztül.

A mellékhatások bejelentésével Ön is hozzájárulhat ahhoz, hogy minél több információ álljon rendelkezésre a gyógyszer biztonságos alkalmazásával kapcsolatban."

Szerintem keresd fel azt az orvost, aki neked ezt a gyógyszert felírta, és mondd el, miket tapasztalsz.

Ő nyilván hasznosabb választ fog neked adni, mint mi, válaszolók.

2021. júl. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!