Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mennyire súlyos állapot?

Ez mennyire súlyos állapot?

Figyelt kérdés
Mások aggódnak az egészségem miatt, én viszont jól érzem magam. A helyzet az, hogy naponta többször hánytatom magam, és amit nem hányok ki, annyi kaja felszívódik. Néha napokig nem eszek, vagy csak 1 almát, hogy kompenzáljak. Nem vagyok kórosan sovány, 51kg/168cm. Viszont talán depressziós vagyok, mert olyan nehézzé vált egy telefont intézni, vagy beszélni másokkal, sportolni, kimenni. Szorongok, mert utálok kettesben maradni magammal, és azt, hogy ilyen robosztus kinézetem van.

2021. júl. 12. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nincs rendben, kérj segítséget (család, pszichológus)! Nincs rendben a viszony közted és az étel, valamint a saját tested között. Az önhánytatás nem normális, egészségtelen és pszichés problémákra utal. Az első mondatodban azt írtad, jól érzed magad, de a későbbiekben ezt többször is megcáfolod, gondolkozzvel ezen!

Jobbulást!!!

2021. júl. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Ez nagyon súlyos állapot. Pszichiátriai probléma. El fog sorvadni a nőiességed és több belső szerved. A hányásoktól kirohadnak a fogaid, szétmarja őket a gyomorsav. Megölöd magad ezzel a módszerrel.
2021. júl. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%

" robusztus kinézetem van" 50 kilósan. Nagyon súlyos állapot.

Nekem férfiként 183 centisen, 100 kilósan sincs robusztus kinézetem. Normál izmos férfi alkat.

2021. júl. 13. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

El fog sorvadni a nőiességed...

mint ha most ez lenne a legfontosabb.

2021. júl. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Még nem súlyos az állapotod, de hirtelen romolhat és nagyon nehéz visszajönni abból az állapotból.

Van valami, ami sokkal fontosabb kinézetnél!

2021. júl. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%

Ilyen voltam 16 évesen. Pár év alatt kijottem belőle. De vannak fizikai következményei, amiket ennek tudok be: semmi mellem, mert nem tudott kifejlődni. Alul működik a pajzsmirigyem, mert így kezdett kompenzálni a szervezet és valahogy ez így is maradt...

Tudom, hogy ez nem változik varazsutesre. De nagyon is érdemes rá törekedni, annak érdekében hogy jól érezd magad a bőrödben

2021. júl. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem eléggé.
2021. júl. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!