Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az, ha valakivel...

Miért van az, ha valakivel beszélgetek mindig azt hiszem, hogy a mondanivalójával valami mást akar mondani, nem azt konkrétan amit mond? És ha én mondok valamit is néha érzem, hogy lehet nem hiszi el amit mondok, hanem énis mintha mást akarnék?

Figyelt kérdés

Nem mindig és mindenkivel, de elég gyakran megvan ez.

Mintha azt gondolnám félelemből nem mondja amit igazából akarna


2021. júl. 13. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Elképzeltem, ahogy olvasol egy regényt, aztán egészen más történet áll össze a fejedben.
2021. júl. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1 Gondolom úgy érti, hogy mögé lát dolgokat, mintha mögöttes tartalma lenne a másik fél mondandójának. Ezt tapasztalom én is, illetve ha én mondok valamit is átgondolom előtte, van-e esetleg félreérthető tartalma.


Sok negatív tapasztalás ezt hozza elő. Nem hiszel az embereknek, nincs önbecsülésed, azt hiszed hogy ááá te úgyse csináltad ezt jól, csak azt mondja hogy ne sértsen meg. Jól gondolom?

2021. júl. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

pont így második.

és mit lehet csinálni?

mondjuk olyan sok negatívat nem éltem meg, vagy nemtudom..

2021. júl. 14. 07:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Ebben már sajnos nem tudok segíteni, hogy mit lehetne a helyzettel kezdeni, én továbbra is ilyen vagyok holott mondták már, ne legyek ennyire ilyen "mögélátó".
2021. júl. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!