Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A rivotril, és a xanax miért...

A rivotril, és a xanax miért számít veszélyesnek más nyugtató szerekhez képest?

Figyelt kérdés

2021. júl. 17. 12:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Egyrészt azért, mert rendkívül addiktívak (függőséget okoznak), ugyanúgy , mint a drogok, másrészt esetleges túladagolás esetén pl. légzés leállást, halált okozhatnak.
2021. júl. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Miss Endzsi ***** válasza:
14%
Mert túl finom.
2021. júl. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%

Mert egy idő után idegbeteg zombit csinál az emberből azért.

Nem véletlen olyan qrva nehéz leszokni róluk

2021. júl. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
A rivotrilt nem ismerem, de a xanaxot csak a neten démonizálják. Ha nem zabálod két marékkal, csak néha veszed be, amikor ideges vagy, akkor semmi bajod nem lesz tőle. Aki meg két marékkal zabálja, arra se a xanax veszélyes, hanem a saját hülyesége.
2021. júl. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit értessz más nyugtató szereken? Benzodiazepin típusú van vagy 40 féle, rendszeresen szedve mind veszélyes. Az orbáncfű tea meg nem nyugtatószer csak bohóckodás. A benzók ( xanax, frontin, stb) pedig azért veszélyes, mert lepusztítja a GABA receptorokat az agyban, így gyengíti, " lebutítja" az idegrendszert, ami egy idő után már csak a gyógyszerrel tud működni, ez a függőség. Az elhagyás után vissza tudnak nőni a receptorok, de ez 1-2 évbe is telhet, és cseppet sem szórakoztató. A folyamatot elvonási tünetekként érzékeljük. Szóval az igazi veszély az, amit a nyugtatók az agyban okoznak. Nem 1-2 szem, hanem a rendszeres szedés.
2021. júl. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Például a yarocent. Azért kaptam mert állítólag nehezebb rászokni.
2021. júl. 17. 13:01
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A Rivotril-lal sajnos személyes tapasztalataim vannak. Férjemnek írták fel. Kis dózisban, de ennek ellenére szó szerint megőrült tőle. Beletelt egy kis időbe, míg rájöttem, mi okozza. Kb. 2 hónapig szedte, de elég sokáig tartott, míg helyrejött. Nyugtatónak tartják, de sokaknál agresszivitást vált ki, sok egyéb mellékhatással.
2021. júl. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A yarocen nem nyugtató, hanem antidepresszáns.
2021. júl. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Bocsi! Köszönöm! Nem tudtam. A fent említett szereket nem adják depresszió ellen is?
2021. júl. 17. 13:29
 10/11 anonim ***** válasza:
71%

7-es Így van.Én is ezt írtam engem meg lepontoztak mert annyira okos itt mindenki holott én is személyes tapasztalatból írtam.Nevetséges ami itt van.Sokaknak fingjuk nincs miről van szó mégis olyan okosak pfff

#3

2021. júl. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!