Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valakinek van személyes...

Mrs Bean kérdése:

Valakinek van személyes tapasztalata Dr. Bánki György pszichiáterrel?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy főleg nárcizmussal foglalkozik, de kezel borderline személyiségzavart is? Milyen terapeuta? Mennyibe kerülnek az ülések?

2021. júl. 18. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
36%
Nincs.
2021. aug. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor minek válaszolsz a kérdésre?
2021. aug. 26. 20:38
 3/3 Fejvad válasza:
Mi voltunk egy előadásán pár hete Pécsen és sajnos szörnyű volt! Sokan (köztük mi is 4en) csak azért maradtunk végig, mert reménykedtünk, hogy mond valami jót is! Jó páran nem is bírták, elmentek a vége előtt! Hihetetlen, hogy fizetünk egy előadásért és György Úr még felkészülni sem tud normálisan! Ha a szakmájában is ilyen, akkor nagyon nem ajánlom! Azóta voltam vendégként az Integrál Akadémia 1 napos képzésen, ahol egy kecskeméti pszichológusnő volt az előadó és György a nyomába sem ér. György jó 1 óra alatt nem tudott 2 jó mondatot sem mondani, a kecskeméti nő reggel 9től egészen 17 óráig folyamatosan fent tartotta a több mint 100 ember érdeklődését. Nah ebből is tudtam azt biztosabban, hogy György mennyire nem készült fel!
2023. márc. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!