Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális, hogy ezen gondolkoztam?

Normális, hogy ezen gondolkoztam?

Figyelt kérdés

Nagyon megilyedtem. Főleg azért, mert ezt gondoltam. Anyámmal beszélgettünk, arról hogy lent láttunk egy halott patkányt, és igy a semmiből eszembe juttot hogy hogy "jött létre" a patkány, meg az emberiség. És igy belegondoltam, mivan ha ezt az egész "életet" csak "gondolom". Persze tudom hogy ez hülyeség, meg igazából alapból értelmetlen amire gondoltam, de akkor is megilyedtem, és hát igen.

Azóta csak ez jut eszembe, tudom hogy hülyeség, de az zavar a legjobban mivan, ha ez nagyon beteges ilyenen gondolkozni



2021. júl. 20. 16:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Ettől nem kell megiJedned. Szerintem ezen a gondolaton egyszer mindenki átesik, aztán elmúlik és megy tovább minden a megszokott kerékvágásban.


Nem kell elítélni, nekem pl ez egy vicces cigi után zavarták össze a létezés-képemet hasonló mély gondolatok. Azért félelmetes mert nem értjük. Viszont sokminden mást sem, ami hétköznapinak mondható.

( Érdekesség, amit egy filmben hallottam ; a gilisztáknak két érzékszervük van: szaglás, tapintás.Nincs szemük, szóval nem tudnak a fény létezéséről. El sem tudják képzelni milyen lehet látni. Akkor mi emberek miért hisszük, hogy mindent tudunk...?)

2021. júl. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!