Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós vagyok?

Depressziós vagyok?

Figyelt kérdés
Nem szeretnek megosztani tul sok dolgot.Roviden kb 2 eve semmi nem tesz boldogga.Neha mikor reszeg vagyok talan akkor.Amiket korabban szerettem mostanra megutaltam.Nem szeretnek senkivel beszelni.Faradt vagyok es nem erdekel semmi.Sokat gondolkodom az 6ngyIlkøssā9on de gyava lennek megtenni.Fiatal vagyok ezert szerintem nem vagyok az de a baratnom aggodik ezert gondoltam megkerdezem.Csak a kerdesre szeretnek valaszt,mas nem erdekel.
júl. 20. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen
júl. 20. 21:30
 2/7 anonim ***** válasza:
Több mint gyanús.
júl. 20. 21:35
 3/7 anonim válasza:

Kezded elveszteni önmagad . Valószínűleg lehet egy fajta depresszió, mikor semmi új , izgalmas dolgot nem tapasztalsz. Ha már eszedbe jut az öngyilkosság ott màr valami nincs rendben. Ajánlom hogy keress valami új dolgot ami érdekelhet.

15/L

júl. 20. 21:41
 4/7 A kérdező kommentje:
Probaltam keresni.Sok uj dolgot kiprobaltam de semmi nem fogott meg.
júl. 20. 21:45
 5/7 anonim válasza:
0%

Élned kell az életed. Lenne egy kérdésem hozzád. Hívő vagy? Vagy van valamilyen

vallásod?

júl. 20. 22:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, depresszió. Nálam is ezek vannak.
tegnapelőtt 00:28
 7/7 A kérdező kommentje:
6-os jársz pszichologúshoz vagy diagnosztizáltak?
tegnapelőtt 14:33

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!