Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Azt mondták, hogy ne is...

Azt mondták, hogy ne is menjek az orvosira, ha nem oltatom be magam, mert nem vagyok rá méltó. Hogyan dolgozzam fel?

Figyelt kérdés
Holnap lesznek a ponthirdetések, első helyen az orvosi van, és nagyon izgulok, hogy felvegyenek. Viszont eddig még nem oltottam be magam, mert nem bízom a kísérleti vakcinában. Ma késődélután elmentünk egy családi ebédre, ahol a rokonok erősen kigúnyoltak és beszóltak, amikor megkérdezték, hogy melyik egyetemre adtam be a jelentkezést. Szerintük úgy ne is menjek orvosnak, ha nem bízok az oltásban. És hogy nem is vagyok méltó az orvosira ilyen gondolkodással. Egész este sírtam, mert attól félek, hogy mi van ha igazuk van?

2021. júl. 20. 23:21
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
26%
20, Jajj mert kik a valódi szakemberek, Istencsászárok? Ne bolondíts utolsó! Ők is tévedhetnek, és olykor nekik sem érdekük igazat szólni. Mint ahogy neked sem. Ne itt rontsd a levegőt, mi gondolkodókkal ellenben. Na kérdező, látod, pont az ilyeneket kell letojni. Több szót nem is érdemel az okostojása.
2021. júl. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
45%
Ilyen rokonokkal messziről tartanám a kapcsolatot..az éltembe nem engedném be őket..ne aggódj nincs igazuk..menj csak az utadon..
2021. júl. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
43%
No sikerült?
2021. júl. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
69%

Felvettek?

Hulyek beszolasait ignorald.

Amugy nem kiserleti vakcina. De majd tanulsz sokat ezekrol az orvosin.

2021. júl. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
13%
24 xD nem kísérleti a vakcina. Jó poén volt. Akkor miért nem vállalnak érte felelőséget? Csak úgy írj, ha íród a címet is, hogy hová lehet menni kártérítésért! Bár az semmit nem old meg, de írjad a címet is. Az összetevőket továbbra sem tudjuk.
2021. júl. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
44%

25 te mikor es mennyit tanultal utoljara biologiabol?

Olvasni tudsz? Mindegyik olta sosszetevoje fent van a neten. Az mRNSrol vagy a kinai elolt girusosrol vagy a ruszkik adenovirusos vakcinajanak melyik osszetevoje erdekek a virus? Annak a szerkezete az mRNS pontos baziszsekvenciaja?


Ja es tudod a baranyhimlo elleni oltas pontos osszetevoit?

Az mmr oltaset? Gondolom azokat sem, es azoket se fogoe megtalalni. Es azokra sincs karterites. Segitek. Ismerek olyat akinek bena, szellemi fogyatekos gyereke lett kotelezo vedooptas utan. Igen. Sajnos. Tenyleg. Nem lett autista ne aggodj, nnal sokkal rosszabb. Ennek ellenere senki nem ad neki karteritest. Nem kiserleti vakcina. Csak hat senki nem vallalja, hogy juj de ilyen lehet egy kotelezotol, amit kisgyerekeknek adnak be. Pedig lehet. Ritkan de lehet.


De nem nem.kotelezo az oltas, ne adasd be, hidd azt, hogy kiserleti. Csak kerlek, amikor gyereked lesz, akkor ne okoskodj ezzel a karteritessel, nehogy veletlen porul jarj.

2021. júl. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
46%
25-ös vagyok, nem az a legfőbb probléma h még az összetevőit sem tudjuk. ;)
2021. júl. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
43%
Szia! Felvettek? Ha igen gratulálok! Én Pécsen végeztem! A rokonaid féltékenyek és kissé elfogultak szerintem. Nekem a diplomaosztó utáni kis családi ebéden gratuláltak és figyelmeztettek ne legyek beképzelt csak, mert “dr” van a nevem előtt. Azóta velük nem járok össze, pedig nagyon pedáloznak és mindenkinek mesélik orvos van a családban! :). A védőoltással kapcsolatban! Pár év múlva már nem lesz ez a Covid járvány. Mire rezidens leszel más oltások lesznek! Ha ezzel gondod van a kampuszon keress homeopátiát pártoló tanárokat és konzultálj velük. Segíteni fognak! Van mindig máshogy de megfognak bélyegezni ezzel számolj! Ha es amennyiben végzel, szakosodsz már a magad ura leszel! Ha nem kórházba helyezkedsz el! Amúgy megfog változni a világképed gyökeresen, ez biztos!
2021. júl. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!