Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tönkretettek? Mi lehet a baj?

Tönkretettek? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Pár éve szórakozott velem egy lány és azóta nem vagyok a régi! Egyszerűen nem tudok úgy annyit beszélni nem poénkodom, nem tudok koncentrálni, folyton őt keresem..
2021. júl. 22. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor lehet megingott a bizalmad más emberekben is. Próbálj meg túllendülni rajta, tudom nehéz. Oldódjál egy kicsit! Ismerkedj új emberekkel, keress magadnak új hobbit. Szerintem, ha jön egy új lány akiben megbízol elfelejted még a nevét is!! Addig próbálj lazább lenni.
2021. júl. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
(Első vagyok)Nem tudom mikor "szakítottatok", de úgy érzem nem léptél túl még rajta.
2021. júl. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A bizalmam azoknak van akiket már régóta ismerek..

Csak úgy érzem hogy megerőszakoltak érzelmileg. Nyílván nem vagyok túl és nem is leszek mert valami bennem meghalt.

2021. júl. 22. 23:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom :( ha már tényleg úgy érzed nem bírod így tovább keress fel egy pszichológust vagy valamilyen szakembert aki tud segíteni. Idővel minden megoldódik! Fel a fejjel :) azzal a büdös r....cot pedig hagyd a francba. És tudom, mondani könnyű, de hidd el menni fog!!!!
2021. júl. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már beszélgettem pszichológus ismerősömmel de nem igazán segített. Hidd el mindent megpróbáltam már, egyszerűen nem megy ez nekem. Hihetetlen hogy ennyit szenvedek szinte minden nap. Tudom hogy az segítene ha beszélhetnék vele, de ez lehetetlen sajnos.
2021. júl. 23. 07:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom sportolsz-e valamit, de az általában segíteni szokott. Nekem is reggelente nagyon jól esik futni, kiszellőzteti a fejemet. Nem tudom mennyire szeretnél most ebben az állapotban ismerkedni, de szerintem, ha újra tetszene valaki könnyebben elfelejtenéd őt. Ez lehet kicsit korai, de egy próbát megér. Mondtad, hogy 19 éves vagy, nem tudom, hogy van-e már jogsid, de azt is elkezdhetnéd csinálni vagy elkezdni más nyelven tanulni vagy bármi tényleg bármi ami leköti a gondolataidat és nem azon idegeskedsz, hogy mit csinált veled a csaj. Ez nagyon változó, hogy kinek mennyi idő túllépni a másikon. Jelen esetbe a lánynak könnyű, mert nem voltak hozzád(szerintem) erős szándékai. Neked pedig voltak, így sokkal nehezebb feldolgoznod. Remélem sikerül majd újra a régi éned lenned :) + ne arra gondolj, hogy az lenne az egyetlen megoldás, ha beszélnel vele, de nem lehet és így még jobban ideges/szomorú leszel. Tényleg, remélem tudtam egy icipicit is segíteni ❤ nyugodtan írjál még vagy privátban vagy itt.
2021. júl. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!