Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan szerezzem vissza az...

Hogyan szerezzem vissza az önbizalmam?

Figyelt kérdés

Nem régiben kiderült /kiderítettem hogy a párom a hátam mögött az egyik barátjával megbeszélte hogy az ismerőseink közül kinek milyen a feneke emellett kivel feküdnének le. Az már csak egy plusz volt hogy az exevel hencegett (hogy milyen jó csaj volt).

Eddig se volt fényes önértékelésem, de mindezek után a béka segge alá ment le... El kezdtem edzeni azóta.

Fogytam mellette de inkább formásodni akartam. A súly leadás elég nehezen megy nekem, mert nagyon alacsony vagyok (155cm 48,5kg). Viszont így se érzem egyenlőre jobban magam.. A bókokat tőle már nem tudom őszintén fogadni...


Mit tegyek hogy vissza nyerjen az önbizalmam?



2021. júl. 23. 08:13
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Lehet fájni fog, amit írok, de képzelem mennyire szerethet, ha arról beszél, hogy kit dugna meg.

Keress olyat, aki értékel

2021. júl. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
10%

A világ nem csak napfény és szivárvány. Ez egy kegyetlen, undok hely. És bármilyen tökös srác vagy, térdre kényszerítenek, ha hagyod, és soha nem engednek felállni. Senki nem tud olyan nagyot ütni, mint az élet. De nem az számít, mekkorát ütsz, hanem hogy mennyi ütést állsz ki, mikor talpon kell maradni. Bírni kell a pofont, és muszáj menni tovább. Csak így lehet győzni! Ha tudod, hogy mit érsz, menj, és küzdj meg azért, ami jár, és közben viseld el a pofonokat!


Ne mutogass másra! Ne mondd, hogy nem te vagy a hibás, hanem ő, vagy ő, vagy akárki! Ez gyáva duma.

2021. júl. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pszichoterápia. Azoknak jó, akik képesek felismerni a problémáikat és van igényük a változásra.
2021. júl. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Alma Bacsik válasza:
Tudom hogy ez nehéz de lépd át, ha nem szeret akkor váljatok el, keress valaki mást, az élet rengeteg meglepetést tartogat. Keress egy másik társat,mert hiába mondja hogy szeret, ha hazudik, és ha amiatt aggódsz hogy nem vagy szerethető, akkor hidd el hogy ha te elfogadod magad akkor csak nyugodtabb lesz az életed. Szerezz barátokat akik támogatnak téged, vagy ha nehezen barátkozol egy háziállatot akire számíthatsz mindig.
2021. aug. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!