Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki lebeszélne az öngyilkos...

Valaki lebeszélne az öngyilkosságról?

Figyelt kérdés

Nagyon egyedül érzem magamat.

Nem látom értelmét folytatni.

25éves vagyok nincsenek már barátaim soha nem tetszettem egy lánynak se.

Munkahelyem szar előre lepésre nem vagyok képes.

Semmit nem érek.

Aki érzett már igy hogy lépett ezen túl?



2021. júl. 25. 21:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hívd ezt a számot, mert kézenfekvő a segítség:


116-123

A nap 24 órájában, bármely szolgáltatótól ingyenesen hívható!

2021. júl. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szüleid vannak?
2021. júl. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Vannak szüleim de nem jövök ki velük jól.
2021. júl. 25. 21:38
 4/13 anonim ***** válasza:
14%
Felneveltek?
2021. júl. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Felneveltek igen most is úgy néznek rám mint egy 5 éves gyerekre. Apám leüvölti a fejemet utána meg haltathatom anyám sírását hogy miattam üvölt vele is. Semmit nem lehet itthon úgy megcsinálni hogy ne ez legyen. Mindig engem aláznak. 20 éve azt hallgatom hogy milyen sz@r vagyok.
2021. júl. 25. 22:06
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el.
2021. júl. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Hát ez csak így megy. És mit csináljak semmihez nem értek.

Semmi nem lessz belőlem. Meneküljek egy életen át mivel lessz jobb mintha meghalnék.

2021. júl. 25. 22:12
 8/13 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, nagyon fiatal vagy még! Mit tanultál, mi a szakmád? Van lehetőséged valami mást tanulni? Elköltözni a szüleidtől albérletbe, másik városba? AZ önálló élet felé kellene törekedned. Az öngyilkosságon gondolkodsz, miközben még el sem kezdted az életet. Én is javaslom a segélyvonalat, ha ilyen gondolataid vannak. Az öngyilkosság nem megoldás, nem tudhatod, hogy a másik oldalon nem egy még rosszabb világ vár-e rád még több szenvedéssel.
2021. júl. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Érettségi után okjs rendszergazda szakot végeztem.

Egy 10k város vonzáskörzetében élek it az őszes ilyen munkát egy ember végzi. Nem kerestem volna annyit hogy ki tudjak fizetni egy albérletet úgyhogy a helyette a gyárban kaptam csak munkát. Picit többért és itthonról tudok így dolgozni. Szívesen tanulnék valamit de nem tudom mit. Amiket megpróbáltam nem jöttek össze. Félek belekezdeni másba mert butának érzem magamat mindenhez.

2021. júl. 26. 09:44
 10/13 anonim ***** válasza:
Jó lenne szakember, pszichológus segítségét kérned. Mert úgy tűnik, a negatív spirálból nem tudsz kijönni egyedül. Ha van végzettséged, nyilván nem vagy buta, eddig is elértél már dolgokat. Csak a motivációd nincs meg hozzá. Arra kellene gondolnod, hogy a múltban hogyan oldottál meg problémákat, hogyan jutottál túl nehézségeken. A rendszergazda szakmát nem kellene egy gyárban elfecsérelned.
2021. júl. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!