Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vannak itt borderline személyi...

Vannak itt borderline személyiségzavarosok? Ti is manipuláltátok a pszichológusotokat?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy biztosan az vagyok-e, de csomószor hazudok neki, azért, hogy sajnáljon és emlékezetesebb legyek neki...

(Privátban leírom bővebben)



2021. júl. 26. 15:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%
Kedves Kérdező, de miért teszed? Hiszen így magad alatt vágod a fát, fizetsz valakinek, manipulálod és így nem fog tudni segíteni. Miért kellene a pszichológusnak emlékezetesnek lenni a terápiás ülésnek? Ez rólad kellene, hogy szóljon. Csak saját magadnak ártasz így.
2021. júl. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ismerősöm, aki szkizoid diagnózist kapott, és nekem elmesélte, hogyan titkolta el a pszichiátere elől azokat a borderline-ra nagyon jellemző dolgait, amik miatt végül a pszichó úgy döntött, ő mégsem bordi, pedig nagyon annak látszik. Csinált magának egy hamis diagnózist.
2021. júl. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Kedves 1-es, a boderline lényege éppen az, hogy nem logikus és nem következetes. Semmiben.
2021. júl. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
2-es de mi értelme ennek? Így segíteni sem fognak neki.
2021. júl. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
4-es, ismétlem: a személyiségzavarok LÉNYEGE, hogy a személyiségzavaros nem tud logikusan viselkedni. Élete ezért tragédiák sorozata.
2021. júl. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
Nem segítségre vágyik, hanem figyelemre.
2021. júl. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, értem. Sajnálom szegényt. A pszichológusnak ki kellene tudnia szűrni ezt talán.
2021. júl. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Pontosan. Tulajdonképpen képes lennék örökké kínozni magam, csak hogy ne veszítsem el soha a pszichológusom...
2021. júl. 26. 15:26
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
A pszichológus nem gondolatolvasó, se nem szupermen, a bordik meg ügyes hazugsággépek.
2021. júl. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, úgy tűnik, hogy te eléggé rálátsz magadra. Ha ezt így belátod, akkor azt nem, hogy ha őszinte lennél, a pszichológusod akkor is figyelne rád? Ő nem a személyes szempontjai szerint viszonyul a pácienshez, neki nem kell, hogy érdekes legyél. Pont attól lennél érdekes, ha őszinte vagy. Szóva, nem tudod ezt magadtól kontrollálni?
2021. júl. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!