Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől lehet ilyen kevés...

Mitől lehet ilyen kevés gondolatom?

Figyelt kérdés

Főleg az a baj, hogy olyan, mintha 0-24-ben stressz érne, folyamatosan erősen dobog a szívem és fáradékony, feszült vagyok. A gondolkodásomat pedig olyan szinten érinti ez a valami, hogy nincsenek ötleteim, olyan, mintha semmi se járna a fejemben. Szex ezért se megy már egy ideje, mert nem tudok felizgulni, mert nem indítja be semmi a fantáziám. Sokszor olyan alap kérdésekre nem tudok válaszolni emiatt, mint, hogy milyen szín a kedvencem. Ha fáradt vagyok ez még rosszabb. Akkor emiatt sokszor nem gondolok bele dolgokba, későn jutnak eszmeb dolgok. Ez munkahelyen extrém zavaró volt, mert emiatt sokszor elfelejtkeztem részekről ami a feladatom lenne és bajt csináltam.

Amúgy van egy feszültség is bennem, mármint a fejemben és a homlokomban érzek valami állandó feszkót.


2021. júl. 27. 07:39
 1/3 anonim ***** válasza:
A feszkó, szorongás rettenetesen sok energiát felemészt, ezért. Lehet újdonságot mondok, de frissen mindenki gyorsabban gondolkodik, mint amikor fáradt.
2021. júl. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
tehát akkor ennek tényleg meglassult gondolkodás a neve, ahogy a papíromra írták anno 3 éve... :D
2021. júl. 27. 07:45
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Valószínűleg valamilyen szorongásos zavarod van. Ez nem egészséges és nem természetes. Vannak, akik érzékenyebb idegrendszerrel születnek, ők eleve nagyobb stresszt élnek át a különböző ingerek hatására, de ez önmagában még kevés lenne, hogy így érezd magad.


A háttérben a fel nem dolgozott, elfojtott, ki nem mondott múltbeli élmények és érzések állhatnak. Pszichológus terápiával, pszichiáter pedig gyógyszerrel tud neked segíteni. Magától sajnos nem fog megoldódni.

Kitartást és a legjobbakat kívánom!

2021. júl. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!