Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért viselkedek úgy mintha...

Miért viselkedek úgy mintha retardált lennék mikor okos vagyok?

Figyelt kérdés
Egyetemre járok nem vagyok egy buta gyerek elég jó eszem van. Mégis retardáltnak érzem magam. Elég furcsa a viselkedésem. Úgy érzem magam mintha fejbe baj lenne pedig a pszihológusom azt mondta hogy teljesen épp elméjű vagyok de én mégis fogyatékos retardáltnak érzem magam. Vki tud ebbe segíteni nekem hogy legyek kicsit értelmesebb? Nagyon zavar ez a dolog

2021. júl. 27. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ADD-m van es szerintem amiatt vagyok neha olyan, mint egy retardalt. Neha annyira a melora fokuszalok, hogy multkor is megkerdezte tolem valaki, hogy milyen volt a nyaralas, es nem tudtam epkezlab mondatokat kinyogni. Illetve sokszor elobb mondok ki valami hatalmas baromsagot, de mire kimondom, rajovok, miert hulyeseg, de addigra mar kimondtam. Ez utobbi miatt elkezdtem erosen mantrazni magamban, hogy MIELOTT kimondok valamit, mindig varjak es gondoljam at.

De ez a dolog sok mindenbe belekavar.

2021. júl. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyanezt csinálom énis jó a hülyeségemmel megőriteni a haverjaimat
2023. ápr. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!