Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit kéne tennem?

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Most vagyok 21 éves. Már kb 7 éve, hogy úgy érzem nincs minden rendben. Gimnáziumba kerülve valahogy minden ember ijesztő lett. Idegenekkel még most sem tudok beszélni és olyan rokonokkal sem, akikkel nem találkozom hetente. Egyetemre kerulve ez még rosszabb lett és már azt a pár barátomat is elvesztettem, akik voltak. Régen még gimi alatt vágdostam magam, de már nem szoktam. Azonban egyre többet gondolkodom a halálról. Otthon sincs minden rendben, de ezt nem szeretném leírni. Motivációm semmi, az online oktatás alatt sok tárgyból buktam az egyetemen. Most nemtudom kihez fordulhatnek. Vagy hogy kell-e fordulnom bárkihez is vagy csak túlreagálom az egészet.
2021. júl. 27. 23:48
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem is tudom mi lenne a kérdés, csak jól esett leírni
2021. júl. 27. 23:48
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha szeretnwel bővebben beszélgetni erről, írhatsz nekem. :)
2021. júl. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sok tárgyból megbuktál, nincsenek barátaid, nem mersz senkivel szóbaállni, rossz az otthoni helyzet, vagdostad magad - szerinted túlreagálod? Szerintem meg alul! Ugyanis nem reagálsz rá sehogy! Évekkel ezelőtt kellett volna pszichológushoz menned, ne halogasd tovább, de egy jót keress, mert fontos! Ha annyi történik, hogy hallgat és bólogat, 1 hónap után keress másikat. Leginkább klinikai szakpszichológus kellene. Ha nincs rá pénzed, diákmunkázz (ha nem tudsz elmenni, akkor otthon végezhetőt).
2021. júl. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!