Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kinek volt mar alvasparalizise...

Kinek volt mar alvasparalizise es mennyire volt ijeszto?

Figyelt kérdés

2021. júl. 28. 01:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé, én mozdulni sem tudtam
2021. júl. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt párszor. Volt enyhe, amikor csak mozdulni nem tudtam. Kis koromban volt nagyon durva, amikor egy fekete alakot láttam a szobámban. Álmomból egyszercsak ülve találtam magam az ágyamon és egy fekete alakra meredtem, rohantam a szüleimhez, de nem hittek nekem. Felnőttként megtudtam hogy ez alvásparalízis volt.
2021. júl. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyszer volt és nagyon ijesztő volt.
2021. júl. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elég ijesztő tud lenni, de ártalmatlan.
2021. júl. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Többször is volt. Gyerekkoromban ijesztőbb volt, mert nem tudtam mi az. Nekem ilyenkor testelhagyásom is van, de felnőttként már nem zavar.
2021. júl. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt többször is. Nagyon nagyon rossz volt. Nem bírtam megmozdulni ès olyan èrzèsem volt, mintha lett volna Valaki rajtam kívül a szobába.
2021. júl. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem volt ketszer de csak annyi volt hogy nem tudtam megmozdulni. De igyis a legijesztobb dolog volt az eletemben. Hat meg milyen lehet szornyeket latni kozben.
2021. júl. 28. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!