Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hipnózis alatt az ember...

Hipnózis alatt az ember elmondhatja olyan titkát, amit normál tudatállapotban sose mondadana el?

Figyelt kérdés
Pl. hipnózis során elmond-e az ember véletlenül valamilyen súlyosabb tettet a hipnotizőrnek, terapeutának. Vagy hipnózisban is van annyira tudatánál az ember, hogy nem mond el olyat, amit nem akarna.

2021. júl. 30. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Freud hipnózissal szedte ki az elfojtott tartalmakat a hisztériásokból, szóval lehetséges, de ne vedd Szentírásnak, amit mondok.
2021. júl. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Simán, ugyebár azt nem tudod szabályozni saját magad, hogy mire gondolsz, meg az emlékeidet sem tudod megváltoztatni. Igazából szerintem még annak sem szabadna ilyen módon kitárulkozni bárkinek, akinek semmi félnivalója sincs... Mindenkit tönkre lehet tenni, bántani ilyes módon, még azt is, aki mondjuk semmi illegálisat nem csinál... Szerintem nincs az a probléma, ami miatt megéri ezt bevállalni.


Sajnos én ismerek valakit, aki ezt a hipnózist rosszra használja, sajnos saját tapasztalat. Aztán neki is minden féle végzettsége van...

2021. okt. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Arról nem beszélve, hogy ez roppant megalázó is, kb. ahhoz is hozzáfér, hogy mit csinálsz a barátoddal az ágyban, vagy mondjuk mit csinálsz a wc-n. Vagy mondjuk csináltál valami kellemetlent.... Nem tudom, ki akarna ilyen módon önszántából egy másik embernek ilyet elárulni például. Csak addig rendben van még a pénzt veszik le, de mondjuk el sem mondják, mi történik, mi ez és sok a naiv ember...
2021. okt. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmi olyat nem tudsz elmondani amit nem mondanál el senkinek sem, Ha az áll fent hogy olyan ez a titok amit például idegennel megosztanál mert attól megkönnyebbülsz és tudod hogy úgy sem árthat ha egy idegen tud róla azt elmondhatod hipnózisban.
2021. nov. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!