Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ajánlana valaki nagyon jó...

Ajánlana valaki nagyon jó pszichiátert-pszichóterapeutát?

Figyelt kérdés
3 hónapja kezdödő , folyamatosan rosszabbodó , konkrét dologtól való 24 órás szorongás és hozzá tartozó halálfélelmem van , és nehezen találok jó szakembert , elmentem egy magán szakrendelőbe amit ajánlottak , elmondtam az orvosnak a problémám , mondta hogy következő héten jelentkezik hogy legyen tovább , eddig minden rendben , de amikor konkrétan rákérdezett hogy fogom e tudni fizetni a terápia költségeit , (külömben nem is mentem volna oda) elszált minden bizalmam.

2021. júl. 31. 00:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes lenne leírni a várost ahol keresed. Budapest?
2021. júl. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Nyilván azért kérdezett erre rá, mert az a tapasztalata, hogy az emberekre sokkolóan hat az ár, először bele se gondolnak, aztán rájönnek, hogy hosszú távon nem tudják kifizetni. Emiatt nem hagynám ott az orvost, ha különben megfelel.
2021. júl. 31. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
2-es Én meg otthagynám, ha ennyire anyagias, de nem vagyunk egyformák. Bár én nem is fordulnék pszichoterapeutához.
2021. júl. 31. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Nem anyagias, hanem pénzért dolgozik, nem ingyen. Mint ahogy te is.
2021. júl. 31. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja igen , Budapesten szeretném
2021. júl. 31. 11:50
 6/9 anonim ***** válasza:
4 Persze pénzért dolgozik, de ne a pénz miatt aggódjon leginkább, és ne feltételezze azt a pácienséről hogy majd nem tudja kifizetni azt s pénzt, ha már az illető privát szolgáltatást választ.
2021. júl. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az én meglátásom szerint ez inkább az anyagiasságról szól , vagy nagyon rosszúl fogalmazott mert nem a magas költségekre hívta fel a figyelmet hanem arra fogom e tudni fizetni , van nyilvános árlistájuk , ettől függően az árakat nem említette , se az időtartamot , sztem ez a hozzáállás szubjektíve , de objektíve is sértő , olyan mintha beülnék egy elegáns étterembe és a pincér v az étterem vezető (mert az orvos egyben a klinika vezető is , igen fiatal kora ellenére , kb 35, de én mégsem kérdőjeleztem meg a hozzáértést) az előétel után megkérdezné tudom e rendezni a főételt és a deszertet , nekem elmenne az étvágyam , itt meg a bizalmam h minden csak a pénzről szól.
2021. júl. 31. 11:59
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
Egészen biztos, hogy a tapasztalat beszélt belőle. Biztos előfordult, hogy utólag derült ki, hogy a páciens nem tud fizetni. Gondolom, magasak az árai. Van az a buta ember, aki nem gondol bele, hogy ez ennyibe kerül.
2021. júl. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Próbálkozz vele: [link]
2021. júl. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!