Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet kezdeni 35 évesen,...

Mit lehet kezdeni 35 évesen, ha semmi nem érdekel, nincs túl jó munkám, sosem volt kapcsolatom, barataim alig vannak?

Figyelt kérdés
2021. júl. 31. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
8%
Sztálinnak volt egy mondása: A halál...
2021. júl. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld kicsit kibogozni a helyzetedet. Írok hozzá kérdéseket, próbáld meg azt hogy mindegyiket leírod egy fehér lapra és teleírod a lapot a válasszal.


1. Melyik zavar a legjobban a felsorolt problémák közül?

2. Melyiket tudnád legkönynebben megoldani?

3. Mit gondolsz, mi minden problémádnak a gyökere? mit tudnál tenni, hogy megoldd?

4. Milyen lenne számodra a boldog élet? Mikor voltál a legboldogabb életedben? mitől volt oylan jó?

5. Mit szoktál csinálni, ha rosszkedved van? Segít az a dolog a rosszkedveden?

6. Mire költesz és mennyit? Pénzt és időt is írd le

7. mi az amire semennyit nem költesz, pedig fontos lenne számodra?



Ha eszedbe jutnak saját kérdések, azoknak is menj utána.

Nekem ezek nagyon soakt segítettek. Nem a megoldásban, hanem hogy egyáltalán merre induljak...

2021. júl. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Először szeresd meg önmagad. Ez most lehet, hogy hülyén hangzik, de szerintem erre van szükséged. Amikor én ilyen állapotban voltam elkezdtem több időt szánni saját magamra, változtattam azokon a szokásaimon, amik nem vittek előre és így sikerült kimásznom a gödörből.
2021. aug. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!