Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mikor leszek 40 kg?

Mikor leszek 40 kg?

Figyelt kérdés

Egy ideje felborultam mentálisan és valamiért alig eszem.

Igaz gyerekkorom óta válogatós vagyok és kisevő de mostanában épp hogy valamicskéket eszek.

Alkatom se volt gond soha, mindig olyan kicsit vékonyabb voltam de normális.

Mindig 50 kg körüli voltam szinte percre pontosan viszont hetek óta 44-45 fele inog a mutató és bárhol nézem mérlegen.

Többen is mondták már milyen vékony lettem, hogy megjegyezték lötyög rajtam a nadrág is.

Néha még a kedvenc kajáimat mint egy jó nagy szelet pizza vagy lasagnet se tudok egészben megenni már.

Ma is grillcsirke volt ebédre és alig 2-3 falatot ettem és valahogy taszított pedig finom volt.

Késztetést érzek erre, mintha ilyen önostorozás lenne számomra hogy mindent elrontottam az életemben, sokszor nem jöttek össze a dolgok stb..

Mindig volt itthon kaja, csak valahogy sosem kívántam mostanában.

Pedig pont hogy nekem sosem fogynom kellett volna.

Valamiért szeretnék egyszer már olyan vékony lenni hogy lehessen rólam elmondani hogy itt baj van. 40 kgnál se szerintem leszek csontsovány de az legalább olyan súly ami kockázatos.

164 cm körül vagyok, rég mértem de kb ennyi.24 éves lány.

Mi bajom lehet?

Pár hete vagyok 44-45 kg körül de valahogy lejjebb szeretnék esni és szenvedni emiatt. Úgy hogy senki nem figyel rám és csendben kínlódjak ezzel. Nem hiányzik a segítség.



2021. júl. 31. 23:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
160 cm vagyok 40 kg-val, nem ennyi szeretnék lenni, eszek rendesen de nem hízok. Tudom ez teljesen más, de csak annyit szeretnék mondani, hogy azzal már elég vékony lennél...én is nagyon az vagyok és nem tudom elfogadni így magam 🥲
2021. júl. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%
Ezt nem lehet előre megmondani ennyi alapján. Miket szoktál enni egy nap?
2021. júl. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%

Ha nem eszel semmit, akkor hamar 40 kg lehetsz, pár nap.


És most jön az,amivel valószínűleg nem leszek népszerű Nálad, de szeretnélek megkérni, hogy keress fel egy pszichológust, aki tud segíteni, mert az alapján, amit leírtál, van egy kis mentális zavarod. Ezt ne vedd sértésnek, nekem is volt, engem is kezeltek, sikeresen.

(Nem tudsz úgy 40 kg-ra fogyni,hogy senkinek ne tűnjön fel és egyedül szenvedj)

Ráadásul évek múlva nagyon megbánnád, ha emiatt egész életedre valami maradandó egészségkárosodásod lenne.

Ha szeretnél beszélgetni, nyugodtan írj privát üzenetet, egyébként jó pszichologust is tudok ajánlani.

2021. júl. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

sosem volt gondom a testemmel, sosem érdekelt a fogyás se a hízás de most elborultam valamiért..

sajnos alig eszek valamit.

néha egy egy főfogás mint a csirke, leves de azokat se tudom megenni egészben kicsi mindig marad utána már cska ilyen kisebb nasikat mint hummus-chips, süti, ami van itthon néha.de az se mindig.

2021. júl. 31. 23:48
 5/15 A kérdező kommentje:
mellesleg későbbiekben nem tervezek mostanában, valahogy nem érdekel mi lesz ha esetleg ebben meghalnék vagy rosszabb lenne ..valahogy próbálok fizikailag is szenvedni mert eddig csak mentálisan voltam mindig bajban.
2021. júl. 31. 23:50
 6/15 anonim ***** válasza:
32%
Pakold össze a hálóingedet és holnap (vagyis már ma) reggel 8-kor vonulj be a pszichiátriára!
2021. aug. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

6.köszönöm, pontosan ezt fogom tenni!

Most azonnal összepakolok és menni fogok.

Csak is a te szavadra! Nagyon segítettél nekem most.

Olyan életerőt adtál hogy csak na!

2021. aug. 1. 00:09
 8/15 A kérdező kommentje:
6.ennél a halál is jobb!
2021. aug. 1. 00:13
 9/15 anonim ***** válasza:
34%
Pont ezért menj be a pszichiátriára. Az, hogy a saját életedet tönkreteszed, az a te dolgod! A szeretteid életének a totális, évtizedekre, mindhalálig történő hazavágásához nincs jogod! Ha te bármilyen módon a betegséged következtében meghalsz, a szüleidnek és ha még van más szeretted onnantól kezdve egyetlen boldog pillanatuk nem lesz, az egész életük arról fog szólni, hogy téged sirassanak. Ehhez nincs jogod. Az öngyilkossági késztetéseket gyógyszerrel és pszichoterápiával kezelni kell.
2021. aug. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
9.jujj ez a duma hogy A szeretteid életének a totális, évtizedekre, mindhalálig történő hazavágásához nincs jogod..nagyon meghatott...tudod nagyon nem hat most meg...rohadtul nem és pszichiátriára se mennék. nem ez volt a kérdés igazán.
2021. aug. 1. 00:24
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!