Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A bennem levő feszültség,...

A bennem levő feszültség, szorongás elő törhet ilyen formában?

Figyelt kérdés

Éppen kórházban fekszek pszichiátrián és nem vagyok túl jól, és ma éjszaka azért szaladt be a nővér mert hangosan ordítoztam álmomban, az egész osztályon hallani lehetett, arra emlékszem azt álmodtam hogy valaki meg akar ölni

Lehet hogy a szorongás stb miatt van?

Otthon is előfordul ez időnként, csak nagyon szégyellem magam hogy felébresztettem a szobatársaimat, vagy hogy valakit megijesztettem.


2021. aug. 1. 09:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Amiatt van. De ha kórházban vagy, ott a pszichológus, vele beszéld meg a speciális problémádat.
2021. aug. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Simán. Rossz álmod volt, az álmokra kihat a lelki állapotod. Én már attól is tudok, ha idegen helyen alszom pl egyedül, vagy ha valami másnapi eseménytől előre izgulok.

Az, hogy ordítottál is, valószínű éberebben álmodtál. Ez olyan, minthogy valaki beszél néha álmában, csak neked így jött most egy rossz álommal.

2021. aug. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!