Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszáns mellett, hogy...

Antidepresszáns mellett, hogy tudtok fogyni?

Figyelt kérdés

2021. aug. 3. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Első körben jó lenne tudni hogy mit szedsz, és előtte milyen voltál, változtatott e rajtad valamit a gyógyszer...
2021. aug. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szertalin és kb 20 kg plusz lett. Igaz, hogy előtte is voltam hasonló alkat, csak amíg nem szedtem a gyógyszert a stressztől fogytam.
2021. aug. 3. 17:06
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

akkor meg is van a probléma. Nem hiztál az antidepitől. Azért hiztál mert sokat eszel.


Számoltasd ki netes kalória kalkulátorral, hogy mennyi kalóriára van szükséged naponta, abból vonj ki 200at és akkor azt tartsd amíg el nem éred a kivánt súlyt. az is jó ha elkezdesz sportolni, akkor felgyorsitod a folyamatot és többet is ehetsz.

2021. aug. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
3# Helyesen írja. A szervezeted most már nem éget annyi kalóriát, mint a gyógyszer szedése előtt. Jobban oda kell figyelned a táplálkozásra és többet kell mozognod.
2021. aug. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Én is ebben a szituációban vagyok évek óta. 35 kiló jött rám kicsit több, mint egy év alatt. Abbahagytam a gyógyszereket, nekiláttam mozogni, kevesebbet enni, (nem mintha zabagép lettem volna) és nem megyek lejjebb egy kilót sem.


Nem tudom mit csinálnak ezek a “gyógy”szerek, de rohadtul károsak.

2021. aug. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szóval elméletileg gyógyszer mellett is hasznos lehet az, ha megemeljük a napi fehérje bevitelt és csökkentjük a szénhidrátot?
2021. aug. 16. 07:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne hasznos? Ez az egészséges életmód része. Ha odafigyelsz a táplálkozásra és a sportra, akkor le tudsz fogyni.
2021. aug. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Én mimdig úgy fogytam le, hogy nem ettem. Ennyi. Gyógyszer mellett is bevált. 43kg vagyok
2021. aug. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!