Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megőrültem volna?

Megőrültem volna?

Figyelt kérdés
Már többször volt olyan fura élményem, mintha más gondoltai lennének bennem. Nem tudom megfogalmazni, de tegnap is sétáltam hazafelé, és gondotolkodtam a hétköznapi dolgokon, aztán megváltoztak a gondolataim és nagyon fura volt, mert mintha más gondoltai lettek volna. A megfogalmazás, meg hát az is, hogy én miért gondolkodnék azon, hogy el ne felejtsem felhívni a szervízt, amikor nincs is kocsim. Segítsetek, nagyon félek!

2021. aug. 4. 09:41
 1/2 anonim ***** válasza:
60%
Dehogy őrültél meg.:) Mindenkinek vannak oda nem illő, kósza gondolatai, csak te kicsit ráfeszültél. A múltkor órákig dúdoltam egy olyan számot, amit amúgy ki nem állhatok.:) Az agynak vannak ilyen trükkjei, nem kell neki nagy jelentőséget tulajdonítani.
2021. aug. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
76%

Betegséget akkor kell valószínűsíteni, ha az egyén gondolkodásában változás következik be. Az alaki vagy tartalmi változás egy tünete lehet betegségeknek.

Ezt nem nevezném őrületnek,aki pl skizofrén az nem tudja hogy az, ergo nem is fél tőle.

Ha gyakran ismétlődik azért kérd ki egy pszichiáter véleményét.

2021. aug. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!