Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van kulombseg a frontinon...

Van kulombseg a frontinon rajta levo jelzeseknel erosseg szerint?? Nem mind 311?mi a rivotril jelzese?

Figyelt kérdés

2021. aug. 7. 17:06
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A 312 is rivos jelzes???
2021. aug. 7. 17:10
 2/11 A kérdező kommentje:
0,5 os frontint szedek de nem emlekszek a jelzesre! Viszont jart nalunk valaki es volt lehetosege kicserelni a kapszulakat.. Azert furcsa mert teljesem mashogy hat minteddig... Mintha valami drog lenne.... Regota szedek frontint, kicsit faradtabb nyugodtabb vagyok de ettol azota remegek hasmenesem van es mintha belennek love...szoval ezert nem ertem
2021. aug. 7. 17:14
 3/11 A kérdező kommentje:
Elirtam eloszor. A 312 is frontin jelzes? Nagyon furan vagyok..
2021. aug. 7. 17:19
 4/11 anonim ***** válasza:
E312 a 0,5-ös Fromtin, enyhe sárgás színű. Most vettem be kb. 6. A maradékot későbbre tartogatom.
2021. aug. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

[link]


Itt pedig a Rivo képpel. Bármire rá tudsz keresni.

2021. aug. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Porget mint az állat porgeti a szivem ilyen nem szokott lenni
2021. aug. 7. 17:24
 7/11 A kérdező kommentje:
Ez inkabb rozsaszines..
2021. aug. 7. 17:25
 8/11 A kérdező kommentje:
Igazabol mintha frontin formaju eki vagy nem tudom mi lenne... Lehetseges ez? Vagy hirtelen megvaltozhat a hatas vagy ni az isten 😅
2021. aug. 7. 17:28
 9/11 A kérdező kommentje:
Ver a viz stb xd. HAT es aludni k. Vara nem tudnek rang a szemem is!!ezer eve szedem a frontint igaz a jelzest nem annyira figyeltem csak 311 re emlekeztem de ennek a hatasa rohadtul nem olyan mint amit eddig tapasztaltam..es csak felet vettem be!! 4 es valaszolonak igen en is szoktam annyit bevenni sot tobbet es max aludtam tole! De MOST EZ CSAK EGY FEL volt epp ez a fura?+! +
2021. aug. 7. 17:31
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor keress rá az eki változatai, mert van rahedli (elképzelhető, hogy van drazsé formában). Én rózsaszín dominót vettem be, de abból fél elég volt, és hasonló tünetetek produkált az elején, a másik felétől meg adta a flasht.
2021. aug. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!