Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudatos álmodás hány nap után...

Tudatos álmodás hány nap után jön össze?

Figyelt kérdés
Valóságtesztelek 1 hete, de nem volt tudatos álmom

2021. aug. 9. 07:10
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

Én több hétig próbálkoztam, mire sikerült.

De sosem akkor jött össze, mikor igazán akartam. Volt életem során 10-15 tudatos álmom, amelyeket tudtam irányítani, de egyik előtt sem gyakoroltam, vagyis teljesen random időpontokban jött. Gyerek voltam még, igazából szinte mindig csak szexre használtam, amikor nem, akkor lottó számokat próbáltam megtudni, ami persze sosem vált be. Már nagyon régóta nem volt tudatos álmom.

3 óra alvás után kell megébredni és fél óra ébrenlét után visszafeküdni, úgy a legkönnyebb elérni a tudatos álmodást.

Na már most nálam az a gond, hogy én borzasztó nehezen alszok el, és ha 3 óra alvás után fel kéne keljek, akkor nagyon el lenne cse**ve az éjszakám és a napom, az se biztos, hogy vissza tudnék aludni. Akinek viszont teljesen rendben van az alvása, és könnyen visszaalszik bármikor, az kísérletezgethet ilyenekkel nyugodtan.

2021. aug. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1/1 Köszönöm a tippet! Valóságteszteket folytassam?
2021. aug. 9. 10:09
 3/3 anonim ***** válasza:
81%
Én nem csináltam soha valóságteszteket a valóságban. Aztán egyszer volt egy álmom ami teljesen olyan volt mintha valóság lenne, de hirtelen történt valami fura. Eszembe jutott hogy lehet hogy csak álmodok? Felnéztem az égre, aztán eszembe jutott a bőr húzós módszer amiről olvastam a neten. Kipróbáltam és megnyúlt állapotban maradt a bőr a kezemen. 😁 Öntudatra is ébredtem, csak az volt a baj hogy a nagy izgatottságban amikor el akartam kezdeni kicsit szórakozni, el is vesztettem a kontrollt és felébredtem. Kb 10 másodpercen belül. Úgyhogy ez a valóságtesztes téma nem hülyeség. Azt hozzá kell tenni hogy az ezt megelőző 48 órában kb 2 órát aludtam, tehát eléggé ki voltam.
2021. aug. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!