Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichopata vagyok?

Pszichopata vagyok?

Figyelt kérdés
Hiányzik mostmár belőlem az empátia, az együttérzés, hiába mondja valaki nekem a problémáit még van hogy örülök is, hogy neki is vannak, nemhogy megérteném. Ha beszól az egyik családtagom, pl a nagypapám legtöbbször, 3x-szeresen kapja vissza, es akkor elkezdünk veszekedni ugye. Utána meg mondom pl apámnak hogy utálom őt igen, és nem a családtagom. Ő meg mondja hogy ezt inkább vonjam vissza stb. Én meg mondom neki hogy dehogy vonom, inkább megerősítem hogy újra halljad, utálom! és ilyen nyugodtan, mintha ez olyan természetes lenne. Most éppen nyári szünet van, de úgy megutáltam ok nélkül pl 2 gyereket hogy legszívesebben most kihívnám őket és szétverném őket. Az egyik már alapból idegesített csak azzal hogy megszületett és létezik mondjuk. Másik meg azthiszi ő a góré, kéne kapnia visszakézből egyet. Teljesen aggresszív, apátiás idióta lettem. Több lelki "trauma" is ért, és úgy érzem hogy ezt adom vissza a külvilág felé, mégha nem is tehetnek róla. Több szerelmi csalódás, családi gondok stb stb.. és szenvedek. Engem kívülről úgy ismer mindenki, hogy az egyik legnyugodtabb, szolidabb gyerek vagyok akit ismernek, meghogy jaj de értelmes, jókisfiú, okos. Belül meg a harmadik világháború folyik nálam, és haragszom a világra.

2021. aug. 9. 18:27
 1/8 A kérdező kommentje:
Régen természetesen nem ilyen voltam, az elmúlt 1-2 év produkálta ki ezt a végeredményt. 18 éves vagyok egyébként
2021. aug. 9. 18:28
 2/8 A kérdező kommentje:
Élni sincs igazából kedvem de öngyilkos sose tudnék lenni.
2021. aug. 9. 18:30
 3/8 anonim válasza:
96%
Vegyél be egy leszarod tablettát és keress új hobbikat, amik lekötnek és van miért felkelj másnap. Írj privátot és adok ötleteket.
2021. aug. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Inkább csak tipikus kamasz. Majd kinövöd.
2021. aug. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Rengeteg érzés dúl benned csak nem pozitívak😂 de felismered a problémát saját magaddal kapcsolatban és ez nagyon jó. Már csak azt kéne elérned hogy akarj is rajta változtatni. Meg szerintem egy kicsit túlzol, én is mindig nagyon szemét embernek állítom be magam, ez ilyen kamaszos dolog bár én 16l vagyok.
2021. aug. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%

Most még nem fogod fel mert fiatal vagy,de a családod lesz melletted mikor mindenki más hátat fordít.

A legtöbben akkor döbbennek rá mikor elveszítették ezt..

Ezt a sok negatív érzelmet kitudod adni magadból,valószínűleg valami sportot kéne űznöd.

Ne tápláld ezt a sok gonosz érzelmet.A szeretet amit adhatsz rengeteget ér,és hidd el hogy sokkal szebbnek fogod látni a dolgokat ha kicsit nézőpontot változtatsz.

Mindenki sokat csalódik,de ha utána ember tudsz maradni és helyretenni a lelkivilágodat,az kifizetődik. :)

2021. aug. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Barátok... Csak azokkal legyél akivel jól érzed magad. Csak ennyit tudok mondani.
2021. aug. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak utálsz mindenkit. Ettől nem leszel pszchiopata, mert ők nem utálnak sok mindenkit, csak kihasználják az embereket, hogy elérjék a céluj, mert nincs bennük empátia. Szerintem normális, ha nem érdekel téged mások baja, szerintem így boldogabb is az életed, hogy nem aggódsz annyit mások apró bajain.
2021. aug. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!