Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » .Tudtok ajánlani valamilyen...

.Tudtok ajánlani valamilyen természetes nyugtató termékeket depresszió ellen? Érnek egyáltalán valamit?

Figyelt kérdés
2021. aug. 10. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Orbánc fű tea, nekem valamennyit használt. De ha komolyabb depressziód van, akkor lehet jobb ha szakemberhez fordulsz.
2021. aug. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
[link] Nagyon betartani az adagolást, és az orvosod tudjon róla, ez fontos. Amit az oldal nem ír, hogy csak kúraszerűen lehet fogyasztani, ha túlzásba viszed, állandóan fogyasztod, fényérzékenységet okozhat, és gyomorproblémákat is-bár az utóbbi nem jellemző. A kúrát 6-12 hétnek szokták írni a netes oldalakon, de én hat hétnél többet nem hallottam normális forrásból -majd hat hét szünetet kell tartani.
2021. aug. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Na itt egy normálisabb cikk. [link]
2021. aug. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%
Depresszióra mért nyugtatót akarsz? A depresszió nem idegesség! Sőt, inkább túlságosan is érzelemmentes (maximum szomorú) és passzív a benne szenvedő. Ki kell deríteni az okát és pszichológusi segítséget kérni.
2021. aug. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gáspár Keve Balázs ***** válasza:
93%
Szerintem nem ér sokat a tea, legalábbis sok bolti biztos hogy nem - sokat állt, hatóerőben kevés. Altató jó, hogy oldd a belső feszültséget, kipihentebb legyél, pár este beszeded, és máris jobb a közérzeted. Picivel elviselhetőbb kipihenten a szürkeség, de igazi segítség az ha változtatsz valamiden, hogy ne legyen szürke a hétköznap, megajándékozod magad, elhiszed magadnak hogy megérdemled... hozzáállás változtatás. Ennél természetesebb nincs depire, és az orvos is ezt fogja mondani ha elmész.
2021. aug. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!