Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szakítsam meg emiatt a kapcsol...

Szakítsam meg emiatt a kapcsolatot a pszichológusommal?

Figyelt kérdés

Nagyon sok baj ért engem idén, januárban elhunyt anyukám, munkahelyet is váltottam, és kiléptem egy ellaposodott, mármár káros kapcsolatból. A lényeg, hogy ennek ellenére nem törtem meg, hanem folytatom tovább a munkámat, többet foglalkozom a hobbijaimmal, találkozom a barátaimmal. A pszichológusom állandóan azzal piszkál, hogy nem vagyok képes megélni az érzelmeimet, merthogy egy normális ember ilyenkor, ezek után már rég szorongásoldókat szedne. Köszönöm, de nem, attól mert jól tartom magam, még ugyanolyan szomorú vagyok belül, de annyi mindent áteltem már az életemben, hogy nehezebb megtörni. Nem mellesleg anyukám rákos volt, és már az utolsó 3 hónapban tudtuk, hogy sajnos meg fog halni. Ja és legutóbb, amikor szakítottam a párommal, akkor azt kérte számon, hogy miért nem tettem meg korábban?


9 órára megyek ülésre, és még nem tudom, megszakítsam-e a kapcsolatot.

Valószínűleg keresek más pszichológust, mert nem bírom elviselni, hogy egyrészt beleszól abba, hogy hogyan küzdök meg a problémáimmal, másrészt ígyis van elég bajom, erre ő még azzal jön, hogy sz*rul/vagy egyáltalán nem élem meg az érzelmeimet.

Ti mit gondoltok?


2021. aug. 11. 07:06
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Én azt írtam hogy nem jó a pszichológus neki. Hagy tudja már ő jobban hogy zavarja valami.
2021. aug. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Csak azt nézd neked hogy jó.

Én az anyukàmat sosem láttam sírni, kiborulni, elhagyni magàt. Mindig túl volt pörögve. Ilyen embert nem tudnék "átlag" módon gyászolni. Hírtelen veszítettem el, pàr hónapja.

2021. aug. 12. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
100%
Na végre valaki, aki felül tud emelkedni a problémákon! A pszihológusodnak abban sajnos igaza van, hogy a legtöbb ember ilyenkor már rég depressziós lenne, viszont te nem ilyen vagy! Légy büszke erre! És szerintem igen, szakítsd meg vele a kapcsolatot mielőtt tényleg depressziós leszel miatta. Bár lehet hogy ő is csak azért mondja, hogy felhívja rá a figyelmedet, mennyire más vagy mint a többiek.
2021. aug. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!