Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az anorexiamat probalom...

Az anorexiamat probalom helyre hozni es hirtelen novekszik a merleg, valahogy ezt tudom lassitani?

Figyelt kérdés
most vagyok 49 kilo es tegnap meg csak 48 voltam. nem akarok egy het alatt 10 kilot hizni meg igy sem jutottam el lelkileg odaig hogy elfogadjam ha hizok. esetleg napi hany orat es mit kene mozognom hogy tartsam a sulyom egy olyan 53kg korul / lassabban hizzak? 16/L 166cm vagyok amugy nem tudom ez szamit-e

2021. aug. 13. 07:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj orvoshoz! 1 kg-ot egy napon belül ingadozik a tömeged, felesleges 5 percenként mérlegre állnod
2021. aug. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
1 kiló változás lehet egy liter víztől is. Nem híztál, csak pillanatnyilag nagyobb a súlyod. Fejben kellene helyrejönnöd először.
2021. aug. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad magadat naponta mérni. Simán ingadozhat a súlyod. Lány vagy, arra készülj, hogy menses körül is több vizet köt majd meg a szervezeted, ez lehet a szokásoshoz képest akár 2 kiló plusz is, ez viszont simán eltűnik. Próbálj meg hetente max 1x mérlegre állni
2021. aug. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Napi ingadozás az nem a zsír lerakódás és csökkenés jele, lehet a tápláléké folyadéké, hormonok is tarthatnak vissza vizet.
2021. aug. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Picit többet eszel, több étel van az emésztőrendszeredben, ennyi történt. Esetleg feltöltődtek a szénhidrátraktáraid, ami vizet köt meg, ez nem igazi hízás. Vagy megörült a szervezeted a plusz ételnek, és elkezdett vizet felhalmozni, készül a menstruációra (ha eddig nem volt ciklusod). Nem fogsz napi 1 kg-ot hízni, nyugodj meg. Lehet hogy jobb lenne, ha csak hetente mérnéd magad.
2021. aug. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja és nem tudom, milyen szakembernél voltál segítségért, de jó lett volna, ha elmondja ezeket, amiket leírtam. Ugyanúgy, ahogy fogyókúránál az első héten lemehet akár 4-5 kg is ami főleg víz meg ilyesmi, hízásnál is feljöhet egy pici plusz az elején, ami nem igazi hízás.
2021. aug. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!