Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Anorexiás vagyok de mégis...

Anorexiás vagyok de mégis eszem? Mármint eszek,jól is esik amit meg eszek,utána igaz,bűntudatom van meg csak annyit eszek hogy ne haladja meg a 900 kcal/nap. De egy anorexiás szerintem nem tud enni ennyit. Vagy mégis?

Figyelt kérdés

2021. aug. 18. 21:09
 1/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk elég sok szénhidrátot eszek meg édességet,emiatt is bűntudatom van de naponta nem haladom meg a 900 kcal. Ha meg nem tudom rendesen kiszámolni akor nagyon rosszul vagyok.
2021. aug. 18. 21:10
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Fordulj mihamarabb szakemberhez,mielőtt késő lesz.
2021. aug. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Ezek alapján, hogy bűntudatod van és betegesen számolgatod valószínű, hogy az vagy vagy kezdesz beleesni. Viszong ezt még itt meg kell állítani és elkezdeni valamilyen terápiát. Egyébként a 900 kcal egészen kevés és ez nem egy verseny, van olyan anorexiás aki semmit nem eszik van aki 200 kaloriat, van aki többet, de attól még mind azok, ugyan ez van a súllyal is.

Hány éves vagy?

2021. aug. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
17 éves,lány vagyok.
2021. aug. 18. 21:25
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
És ez mikor kezdődött, van valami lehetséges dolog ami kiváltotta? Mert ha még csak most talán nem lesz olyan nehéz visszafordítani
2021. aug. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Pár hónapja, kezdődött,előtte nagyon kövér voltam,lehet az az oka hogy anorexiás lettem. Viszont nagyon kívánok bizonyos ételeket,de mégsem eszek mert félek,esetleg csak megkóstolom pedig lenne étvágyam. De mégis félek,és inkább nem eszek
2021. aug. 19. 07:39
 7/7 anonim válasza:
Szia! Ugyanebben a cipőben járok én is. Neked azóta sikerült valami jó módszert találni?
2021. szept. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!