Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Melyik a legjobb, nem vényköte...

Melyik a legjobb, nem vényköteles nyugtató?

Figyelt kérdés
Jutavit Valeriánát kettesével szedem, de sose éreztem a hatását. Magne B6-ot sem érzem. Mást nem próbáltam.

2021. aug. 19. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Konyak
2021. aug. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
A Valeriána valamiért nekem sem használ, a Nervenpflege tabletta viszont igen. (Kettesével-hármasával szoktam bevenni.)
2021. aug. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
pénzkidobás, nincs hatékony vény nélküli
2021. aug. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Kamilla tea jót tesz az idegeknek, finom is. Ha vki ideges alkat kerülje a koffeint,se kv se kóla se energiaital,szetcseszik a szívet és panikorohamot okoznak. Rutint kell kialakítanod, én du.n már csak vizet iszok, teakat, citromfű,orbancfu, galagonya stb. Plusz meditációs zenék ,mindenkinek más jön be stressz levezetésnek. És ne egy dologtól várd H lenyugtat ,mert ha fejben kattogsz akkor bármit bevehetsz mégse fog használni.
2021. aug. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
B vitamin komplexet is megpróbálhatot, magnéziummal megtámogatva.
2021. aug. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!