Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszchiáterhez kéne mennem?

Pszchiáterhez kéne mennem?

Figyelt kérdés
A történet úgy kezdődött lassan 1 hónap elteltével,hogy bulizni voltam a barátaimmal extasy tablettát fogyasztottunk sajnos nem kevés mennyiségben.Rá pár nap elteltével,a mellkasomon nyomást éreztem későbbiekben gombócérzést a torkomban valamint a napokban szem rángatózást illetve szédülés jelentkezett.Elmentem pszchiológushoz ő sajnos ebben nem tudott segíteni ajánlott egy addiktológust aki ismét nem tudott segíteni mivel alkohol problémákkal foglalkoznak.Azt tudni kell magamról hogy a sporthoz közel álló ember vagyok,de sajnos nem tudom szívvel lélekkel csinálni mert súlyzós edzés alatt ha megterhelem magam akkor szédülni kezdek.Ti mit ajánlanátot?Előre is köszönöm válaszaitokat!Kérem a bunkó válaszokat mellőzzétek!
2021. aug. 19. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem, a pszichiáter mással foglalkozik.


Inkább kérj egy teljes vérképét, ha sokat szédülsz.

2021. aug. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Első körben jelezd a házorvosodnak hogy szarul vagy, és hogy miért. Ez szerintem nem pszichiáter-pszichológus hatáskör. Ki tudja mi volt abban a szarban hogy tartós rosszulléteket okoz
2021. aug. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is a háziorvost ajánlom, meg egy másik pszichológust is ha igényled a beszélgetést valakivel
2021. aug. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem válaszolókkal. Fordulj a háziorvosodhoz! Ez nem pszichiátriai, hanem belgyógyászati és neurológiai terület.
2021. aug. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Neurológus, ha idegsérülést okozott a túladagolás.
2021. aug. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Miért fogyasztottál ekit? Én az EÜ helyében el sem látnálak, sem a hozzád hasonló drogos idiótákat. Vagyis csak pénzért. Amikor beszedted a drogot eszedbe sem jutott, hogy ez lehet belőle, most meg jaj segítsenek, mi?
2021. aug. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!