Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az hogy például...

Miért van az hogy például iskolába vagyok és például van egy haverom akit meg akarnak verni és én ezt meg hallom és elkezd remegni a lábam is kezem de olyan érzés mint ha gyomor idegem is volna, de nem azért mert félek miért van ez?

Figyelt kérdés
Igyvan ha engem is ki hívnak verekedni nem félek egyből oda állok olyan érzés is mint ha elmenne minden erőm, lehet hülye kérdés ez de köszönöm!

2021. aug. 20. 01:08
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helytelen írásert!
2021. aug. 20. 01:08
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem azért, mert hirtelen elönti a testedet az adrenalin.
2021. aug. 20. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A 2esnek igaza van, nyugi előszőr én is remegtem de mikor elkezdtem verekedni a sráccal megse éreztem az ütéseit annyira felvoltam pörögve :D Ez csak sajna az első pár boxnál szokott lenni utána egyre enyhébb.
2021. aug. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha enyhül akkor nem leszek ennyire izgulva fel mikor verekedek akkor jó ha enyhül
2021. aug. 21. 21:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem annyira nem.. Engem halántékon vertek fordulásból utána bele jöttem felpörögtem és kihajoltam az összes ütését mostmár ha verekedek nem vagyok olyan gyors mert már nem érzem azt az érzést.
2021. aug. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem jön az adrenalin meg még az agyam is elkattan akkor jöhetnek szét szedem őket barátom
2021. aug. 21. 23:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!