Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Most akor anorexiás vagyok...

Most akor anorexiás vagyok vagy sem?! Van olyan hogy normálisan eszek,tisztában vagyok vele hogy úgysem történhet semmi,de van olyan hogy alig eszek valamit mert félek.

Figyelt kérdés

2021. aug. 20. 23:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy anorexiás.

Gondolom amikor félsz akkor attol félsz, hogy ha eszel akkor meghízol. Ez a félelem mikor szokott előjönni? Mármint gondolom valami kiváltja. Lehet, hogy megfelelési kényszered van, ami valaminek hatására előjön, pl ha látsz valakit, aki olyan áhított testtel rendelkezik, amire te vágysz vagy valami ehhez hasonló.

Azért tippelek erre (de javíts ki, ha tévedek), mert nekem is volt ilyen időszakom. Mikor teljesen reálisan láttam a diétát, amit csináltam, de valamikor még a diétás étkezés mellett is úgy éreztem, hogy ezt sem szabadna megengednem magamnak és olyankor én sem ettem. De ez nálam mindig külső hatásra következett be és meg is akartam felelni.

2021. aug. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy nekem több anorexiás tünetem is van. Nem csak ennyi. És van olyan hogy egész éjszaka is kalóriákat számolok stb..mostanában ebből áll az életem csak. :(
2021. aug. 21. 14:43
 3/3 anonim ***** válasza:

És milyen tüneteid vannak még a kérdésben szereplő tünet és a kalória számolás mellett?

Hány éves vagy, hány kiló, milyen magas?

2021. aug. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!