Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az anorexiásoknál szokott...

Az anorexiásoknál szokott lenni ilyen "csalóka" nap amikor például meg esznek egy menüt a Mac Donald's-bol ha nagyon kívánják? De utána viszont következő nap nem esznek semmit vagy max gyümölcsöt.

Figyelt kérdés

2021. aug. 21. 01:21
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Szokott. Nem sok kalória 6-800 belefér menüben. A bűntudat sokkal rosszabb. 1 tányér zöldborsó főzelék feltéttel.
2021. aug. 21. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ha 1200 kcal visznek be?
2021. aug. 21. 01:48
 3/8 anonim ***** válasza:
57%

Najó, tegyük tisztába. Általában egy anorexiás nem 1200 kcal-t visz be.

És én évekig kerültem a gyorskaját, tiszta kalóriabomba. Eleve szinte csak gyümölcsöt ettem, néha joghurtot, bár igaz, a kórházban kötöttem ki.

2021. aug. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ha tudod, hogy anorexiás vagy akkor menj pszichológushoz, és előtte és utáni is edd meg azt a hamburgert!
2021. aug. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen szokott de utána olyan bűntudatom szokott lenni hogy ilyen csak szuper ritkán fordul elő.Egy anorexiás bőven nem, 1200 kalóriát eszik hanem a felét vagy kevesebbet.Szóval kb havonta vagy kéthavonta.
2021. szept. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kertész saláta caak 35 kcal kérj hozza kecsap(direkt irom igy) bbq chilis szósz aztan meg is vagy

Van zero uditojuk mrg vizuk is

Mrgoldhato a meki...



Bk, kfc nemtom hogy menne

2021. okt. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
McDonald's. Így írják. Amikor durván anorexiás voltam, egyáltalán nem ettem ott. Most már szoktam néha. Mindennek meg van adva a kalória tartalma, csak előre ki kell számolni, mi fér bele.
2021. okt. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én éveken át nem kértem segítséget, mert nem hittem, hogy bajom lehet, mert mindig ilyen 1000-1300 kcal körül ettem. Nyilván ezzel is fogytam folyamatosan, hiszen csak a súlyfenntartáshoz 1900 kcalt kellett volna bevinnem az akkori paraméterekkel, és akkor még nem számoltam bele a hosszú túrákat a szabadnapokon, meg a 800 kcal-os futásokat munka után, de mivel nem volt olyan extrém alacsony a kalóriabevitelem, MiNt EgY AnOrExIáSnAk, ezért ÉVEK teltek el úgy, hogy nem éreztem validnak a betegségem, emiatt segítséget se mertem kérni, mert hát többet eszek egy almánál meg két szem borsónál, és igen, eszek menüt a Burger Kingben OMAD gyanánt, ha megkívánom, szóval nincs is velem semmi probléma.

Nyilván a végén én is kórházban kerültem ki, csak én hat évig éltem ebben, mire eljött ez a pont. Belefért a kedvenc gyorséttermi menüm, de pl. apám születésnapján a tortaszeletet is bevágtam, meg még két pálinka és két pohár bor is belefért, aztán picsarészegen elmentem a Margitszigetre lefutni 15 km-t.

Mindenki, minden eset más, van, aki csak vízalapú, rostban gazdag zöldségeket fog enni, vannak junkorexiások, akik koplalnak egész nap/napokig, hogy aztán megehessék a kedvenc gyorskajájuk, vannak drunkorexiások, akik inkább nem esznek, hogy aztán ihassanak, egyáltalán nem igaz mindenkire a pufirizs-alma-feketekávé szentháromságban hívő tiszta, vizet ivó, csak organikus élelmiszereken/növényeken élő, 600 kcalt fogyasztó tipik anorexiás fogalma.

2023. márc. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!