Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elment az önbizalmam. Mit...

Elment az önbizalmam. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve mikor az első digitális oktatás elkezdődött azóta elment az önbizalmam és sehogy se tudom visszanyerni. Sokszor elkap a szorongás teljesen ok nélkül, akármit csinálok nem bízok magamban, hogy ez menni fog. És ez nagyon rossz. Régen ennek pont az ellentéte voltam, megtelve önbizalommal. Most meg semmi. Mit tehetnék? Testemmel nincs bajom azzal megvagyok elégedve. De fejben elvagyok veszve.


17/F



2021. aug. 22. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szüleid hogy viszonyulnak hozzád? Segítenek, támogatnak, dicsérnek, biztatnak?
2021. aug. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Leginkább sehogy, nem beszélek annyit velük.
2021. aug. 22. 20:20
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Menj utána.
2021. aug. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Hiányzik a támogatás neked. Valakitől kapsz?
2021. aug. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jelenleg nem nagyon. Volt egy kapcsolatom, most nyáron lett vége. Pár hónapos volt de abban a pár hónapban kicsit fentebb éreztem magam, volt aki mellettem volt. Most is vannak például barátok de mégse úgy érzem mint akkor.
2021. aug. 22. 20:39
 6/6 anonim ***** válasza:
68%
Akkor egyszerűen most csak érzelmileg lentebb vagy. Az élet ilyen, egyszer fent, egyszer lent. Arra vigyázz, hogy legyenek céljaid, és barátaid. Ezek nagyon fontos dolgok.
2021. aug. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!