Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerelmi depresszió, mit...

Szerelmi depresszió, mit tegyek h elmúljon?

Figyelt kérdés
Azóta érzem h depis vok mióta túl vagyok az első igazi nagy szerelmen,ebben csak az a rossz h ez csak 1oldalú volt csak én szerettem.És ez nekem annyira rosszul esett h nem lehet köztünk semmi,h teljesen magamba zuhantam.Ennek már 2éve.De azóta se tud semmi felvidítani,csak 1-2 pillanatig,de a nap 98%ában nem tudok örülni semminek.Arra is gondoltam h elmegyek pszichológushoz mert ezt már nem bírom.Próbálok társaságba menni barátaimmal lenni de ált-ban akkor is mindíg depis vagyok.valaki tudna adni tanácsot h mindez +válozzon?
2008. dec. 10. 16:51
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem is elhúzódott 2 évig az első után pszihóhoz is jártam felirt valami szar gyócert kis ideig szedtem aztán nemsokat hatott, aztán szüleim javasolták h neszedjek ien szarokat mert csak rászoknák és drága is . próbálj változtatni a szemléleteden v ismerkedni pl itt a neten is.
2008. dec. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem kell egyből pszichologus, meg dilibogyó, mert egyből irtod az agysejtjeidet és a vége a morfin!

Próbáld ki a sedatif -ot homeopátiás szer , jó hatású, gyártó boiron, így utánanézhetsz a neten is.

Igyál nyugtató hatású teákat, és változtass kicsit az életviteleden, pl járj el barátokkal,munkatársakkal még a gyorséttermek is beleférnek ilyenkor.

Találjatok ki olyat a barátokkal, ami új kapcsolat szagú lehet, pl változtass hirtelen a ruhatáradon, hogy rád se ismerjenek!

Meglátod bejön, csak folyamatosan kell akarni.

És ne felejtsd megfogadni szilveszterkor, hogy jövőre boldog leszel!

2008. dec. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!