Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Csenddel verés ellen mi a...

Csenddel verés ellen mi a legjobb módszer?

Figyelt kérdés
Semmibe vett rosszat tett, pedig szépen kértem előtte hogy ne. pofátlanul megtette. én nem tűrtem és faképnél hagytam emiatt. Utána felhívott hogy biztos nem-e jövök vissza. mondom nem. azóta le vagyok tiltva és csönd van. Kezdődik megint. Hogy tudnám ezt könnyen átveszelni? Illetve magammal mit tudok kezdeni hogy ne fájjon egy idő után annyira és ne gyengüljek el és ne kezdjem keresni?

2021. aug. 29. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
keresel egy felnőtt embert
2021. aug. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha az első mondatod nem elég indok,akkor mit lehetne még ehhez hozzátenni?

Hiszen te ismered őt,a helyzetet...

2021. aug. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Durva ezeket a borderline-nárcisztikus kapcsolati dinamikákat minden második kérdésnél olvasni.


Kérdező, én két megoldást látok: 1. ott hagyod és nem keresed, 2. felkeresel egy terapeutát.

2021. aug. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Senior Séf ***** válasza:
21%
Felnősz és keresel egy felnőtt embert.
2021. aug. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Konnyu azt mondani, hogy keressen egy felnott embert. Amig benne van az ember egy ilyen kapcsolatban, kepes elhinni, hogy miatta van az egesz, es buntudata van, hogy fajdalmat okoz a masiknak. En legalabbis mindig magamban kerestem a hibat (egyebkent is ilyen tipus vagyok). Nem csak narcisztikus hasznalhatja ezt.

Kerdezo, amikor gondolkoztam, hogy mit tanacsolhatnek, rajottem, hogy anelkul nehez barmit mondani, hogy te magad megertened az egesz mozgatorugojat. Nekem nagyon sokat segitett egy konyv: Susan Forward: Erzelmi zsarolas. Ez rendkivul jol segit megerteni, hogy egy ilyen helyzetben ki miert felelos, es megkuzdesi strategiak , tippek is vannak. Nem az az elso, hogy menekulj. Nagyon sok pelda van benne. Ebben a csendes idoben olvasgasd ezt a konyvet :)

2021. aug. 30. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!