Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kis dózisban szedtem Xanaxot,...

Kis dózisban szedtem Xanaxot, heti 2-4 alkalommal 0.75mg 1 évig, volt soksor 1-1hét szünet. Meddig lehet elvonási?

Figyelt kérdés
Akinek van tapasztalata kevesebb mint 1 éves, kis dózisú és rendszertelen nyugtatózással kapcsolatban.

2021. aug. 29. 23:35
 1/5 Maldoror ***** válasza:
Próbáld fokozatosan csökkenteni, aztan észre se fogod venni.
2021. aug. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jaj dehogy.

Nem olyan durva. Csak időszakos nyugtalanság, gyomorideg jelentkezik.

Naponta 2-3x 10-20 perc. Ennyi.


Biztosan közrejátszik, h cigit is abbahagytam egy ideje.

Meg a korlátozások alatt elkezdtem piálni, heti 2-3 berúgás 2-3dl vodka vagy whisky. Aztán nem hagytam abba, még a nyáron is toltam. De már azt is leraktam egy ideje teljesen.


Gondolom nem elég a nagy dózis omega 3, sok vitamin, jó kaja.

Kellene meditálnom és sportolni is minden nap. Ha azt szeretném, h ez a random szorongás, gyomorideg ne legyen.

2021. aug. 30. 00:52
 3/5 anonim ***** válasza:
A genetikádtól függ elsősorban, néhány hónap alatt elkopik majd. De hullámokban visszatérhet. A 0.75 nem sok, de tudd, hogy a pia hatványozza a nyugtatók pusztító hatását, szóval olyan, mintha 2-3 milligramot szedtél volna. És kis dózis is tud ugyanolyan elvonási tüneteket okozni, mint a nagy. Regenerálódik a szervezet, de nem 2 nap alatt.
2021. aug. 30. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem az első 2 hét lesz a legkeményebb

de ez csak tipp - én pl kemény drogfüggő vagyok - ezek alapján tippelek

nyomasd a meditációt - a nagyban megkönnyíti a helyreállást

a lényeg hogy benzókat ne nyomass - inkább füvezz ha kikészülsz

1 vagy 2 hónap és biztosan lemegy az elvonás

addig is kitartás Neked - Ne add fel...

2021. aug. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem sok, főleg, hogy rendszertelenül szedted, 1-2 hónap, alapból ha szorongsz már arra vár a szervezeted, hogy megkapja a gyógyszert, de ez olyan kis adag, hogy hamar elmúlik
2021. aug. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!