Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez még is mit jelent?

Ez még is mit jelent?

Figyelt kérdés

Pár hónapja egyszerűen minden felidegesit és nem tudom kezelni a problemaimat, a barátom tokre szeret csesztetni és egyszer rá szólok de ő akkor se hagyja abba a másodjára meg ordítok vele néha már annyira hogy én érzem magam rosszul tőle de van amikor meg harmadjára negyedjere is csesztet valamivel

Pl hogy maszirozzam meg de ő se szokott soha szóval én se őt és mikor már harmadjára kéri és nem fogja fel hogy nem akkor már ordibalok vele😞

Ma is ez volt és a végén már haza küldtem de ő akkor se ment haza pedig már sírtam is de akkor se akart és csak csesztetett tovább és idegesitett

Én már tényleg nem tudom hogy mit tudnék kezdeni ezzel mert velem is és vele is probléma van

A másik meg hogy a nyári szünetben elég sokat kellett a testvéremre figyelnem aki elviselhetetlen és ha nem az van amit ő akar akkor addig hisztizik és en egyszerűen már nem bírom ezt és már ordibalni nincs erőm annyira ki vagyok merulve

Tok sokat fekszek, alszok de egyszerűen ugyanúgy fáradt és lusta vagyok ilyenkor mit kene tennem?🙁



2021. aug. 31. 13:54
 1/7 A kérdező kommentje:

Jaa és azt elfelejtettem hogy van amikor a barátom már a pofamba röhög hogy milyen ideges vagyok vagy ha éppen sírok🙃

Létezik olyan hogy idegileg, lelkileg tönkre tett?

2021. aug. 31. 13:55
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sose értettem, hogy ilyen helyzetbe miért van valaki együtt a másikkal, ha nem is működik a dolog ... Talán véget kéne vetni az egésznek? ;)
2021. aug. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát pl. az ilyen baráttal megszakítani minden kapcsolatot, mert amit művel, azt nem baráti dolog, hanem kimeríti a pofátlanság fogalmát, és akkor még finoman fejeztem ki magam.

A tesóddal nem tudom mit lehetne kezdeni...talán megzsarolni valamivel, hogy sakkban tarthasd a hisztijét. DE annyi biztos: TE lassan az erőd végéhez érsz, magába temet a depresszió, ha nem tudsz változtatni a dolgokon.

Talán mondhatnád a szüleidnek, hogy ne kelljen ennyit vigyázni a kis tesódra... nem tudom, de mindenképp változtass.

2021. aug. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, változtatni fogok!
2021. aug. 31. 14:23
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Barátoddal ülj le KOMOLYAN beszélni. És értesd meg vele, magyarázd el neki hogy neked vannak problémáid és ő így csak tönkretesz téged, és ha nem változtat akkor takarodjon el!


Nekem is ilyen/volt a párom, amikor sírtam nem vigasztalt meg, gunyolodott, amikor ideges lettem tovább idegesített.

Amikor huzza az agyad akkor neked is rá kell jönnöd hogy ez vicc, te se vedd komolyan, próbálj belelazulni a helyzetbe. Mióta elmagyaraztam neki, és látott engem olyan helyzetben mikor aztán tényleg szét voltam esve, rajött hogy nem simán hisztizek, hanem hogy problémáim vannak, amin ő tud segíteni azzal hogy empatikus.

Ha nem sikerül ravenned hogy legyen rendes akkor ez a kapcsolat kuka. Egyszerűen olyan alacsony az EQ-ja, hogy a kutyámnak is nagyobb.

2021. aug. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. szept. 1. 13:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát röviden tömören, nem illetek össze. Sajnálom. Nagyon gyerekes a viselkedése, nem hiszem hogy egy beszélgetés ezen változtatna (max ideiglenesen) mert ő ilyen ebben az életszakaszában.
2021. szept. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!