Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan felejtsem el a rosszull...

Hogyan felejtsem el a rosszullétet?

Figyelt kérdés
A nyáron volt jó pár nap amikor nálunk meghaladta a 40 fokot a hőmérséklet, nincsen klíma a gyakorlati helyemen és egyik nap arra lettem figyelmes hogy nagyon rosszul vagyok, légszomjam volt szédültem, nagyon gyorsan dobogott a szívem és 3 óran keresztül folyott rólam a víz patakokban és fájt az egyik karom. Hazaértem és utána nagyon sok időt aludtam, azóta félek hogy újra rosszul leszek, aféle pánikbetegséget generált nálam, és azóta a meleget se viselem. Valakinek valami ötlete, hogy hogyan felejtsem el ezt az egészet és újra a régi legyen minden? Eléggé megnehezíti ez a dolog a mindennapjaimat 18/f

2021. szept. 3. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Mivel mostanában tökéletes a hőmérséklet, és még háromnegyed évig így is marad, szerintem ezt a dolgot nyugodtan elengedheted...
2021. szept. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A 40 fok veszélye pillanatnyilag nem fenyeget. Azt gondold át, hogy mitől félsz jelenlegi életedben. Pszichológust is igénybe vehetsz hozzá.
2021. szept. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A diagnózis jó, valóban pánikrohamod volt és attól jött a krónikus fáradtság ami miatt sokat aludtál. Hogy hogyan felejtsd el? Na erre én is kíváncsi lennék, én fél éve lettem pánikbeteg, az első pánikrohamommal bementem a sürgősségire is és teljesen beleégett az emlékezetembe. Ahogy telik az idő mondjuk egyre ritkábban jut eszembe és zaklat fel, de hogy valaha el tudom-e teljesen felejteni ezt az "élményt"... hát nem valószínű.
2021. szept. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1,3-mas válaszolók, köszönöm szépen a válaszaitokat! Azon vagyok, igyekszem elengedni csak nem feltétlenül a meleg volt az oka.

2,5-ös válaszoló, lehet hogy téged semmi ilyesmi pszichológiai probléma nem érint ilyen téren, de lehet hogy másokat igen, ha nem tudsz segítőkész választ adni vagy legalább egy kis bíztatást akkor kérlek ne írj inkább semmit, mert nem hiszem hogy valaha is ártottam neked.

2021. szept. 3. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!