Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szeretném jobban kiismerni az...

Szeretném jobban kiismerni az embereket, viselkedés alapján, ehhez kapcsolódó könyveket keresek?

Figyelt kérdés
Olyan használható könyveket keresek, amik könnyebben megérthetők és értelmezhetők (nem vagyok pszichológus hallgató). Főleg az emberek viselkedése, reakcióinak/testbeszédének az elemzése érdekel. Bármely a témához kapcsolódó könyvet szívesen olvasnék. Köszönöm!

2021. szept. 3. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Dr David J. Lieberman- Olvass az emberekben
2021. szept. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
39%
Amerikai sorozat, Hazudj ,ha tudsz, Lie to me,én ebből is sokat tanultam.t-orrent oldalon megtalálod. A való élet is tanít,magyarán ha nézed az embereket akkor hamar rájössz dolgokra, testbeszéd mindent elárul. Legközelebbi könyvtárba beiratkoznek helyedbe.en azt csináltam fiatal koromban. Először egy alap pszichológiai tudást szerezz meg, és utánna a behave orista irányzat felé nézelődj.ja és pszichológiahoz a szociológia is jár, mert a társadalom része az egyén ...jó szórakozást.ui; YouTube videók
2021. szept. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 XAVIER_YTB válasza:
74%
A testbeszéd enciklopédiája, szerintem neked tetszene:)
2021. szept. 11. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!